Opožděná a následně silná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 18:45

Opožděná a následně silná menstruace

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Je mi 18 let a beru antikoncepci Bonadea už 2 roky. Nikdy jsem problémy neměla ovšem tenhle měsíc jsem měla o 2 týdny předčasnou menstruaci a tento týden mi nastala ta očekávaná menstruace. Ale byla úplně jiná než vždycky. Dostavila se s dvou denním zpožděním a poté byla opravdu extrémně silná. Ještě nikdy se mi to nestalo. Tampón mi nevydržel ani hodinu. A já se bojím jestli bych náhodou nemohla být těhotná. Test si koupím až v pondělí proto si jdu zatím pro radu sem. Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18818
23.10.21 19:10

Tak nepises jestli byla chyba v užívání. Ale ms je, ha bereš, tak spis ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
23.10.21 19:14

To spíš vypadá, že ti ha nesedí. Zajdi na gynekologii a domluvte se na změně. Těhotenství to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
23.10.21 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Je mi 18 let a beru antikoncepci Bonadea už 2 roky. Nikdy jsem problémy neměla ovšem tenhle měsíc jsem měla o 2 týdny předčasnou menstruaci a tento týden mi nastala ta očekávaná menstruace. Ale byla úplně jiná než vždycky. Dostavila se s dvou denním zpožděním a poté byla opravdu extrémně silná. Ještě nikdy se mi to nestalo. Tampón mi nevydržel ani hodinu. A já se bojím jestli bych náhodou nemohla být těhotná. Test si koupím až v pondělí proto si jdu zatím pro radu sem. Předem děkuji za odpovědi.

Spíš ti nesedí HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat