Panenka pro 2 letou holčičku

3384
15.9.10 11:44

panenka pro 2 letou holčičku

ahojík vybírám dcerce panenku…

narazila jsem na miminka http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

nemáte nekdo názor?? Nebo poradíte někdo jinou?? Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54
15.9.10 11:50

Ahoj, ta je moc hezká, taky by se mi líbila pro holčičku. :palec: Ale mám doma chlapáka. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2495
15.9.10 11:54

Panenka je moc pěkná, líbí se mě i Anežce, určitě udělá radost :palec:
Mmch. jdeme ji dokreslit na dopis pro ježíška, tedy jestli se tam někam na ten papír vleze :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30096
15.9.10 11:58

Panenka krásná, ale upřímně, myslím si, že dvouletá holčička neocení do detailu propracované miminko.
Naše 21 měsíční dcerka má panenky 3, my first Anabell a potom ještě 2 obyčejné panenky miminka. Je spokojená, hraje si s nimi, vozí je v kočárku, někdy chová, uspává, ale v podstatě je jí jedno, jak panenka vypadá.Ještě nedospěla do fáze, že by chtěla miminko oblékat.
S panenkami si nehraje pořád, má takové období.

Já si myslím, že se ta panenka spíš líbí Tobě jako mamince :kytka: Nic ve zlém :kytka: Ale rozmysli si, kam všude budete panenku vozit. Jestli si s ní bude hrát jen doma nebo i ven, kdy ji bude tahat na lavečku, v horším případě do písku, půjčovat ostatním dětem. Já mám požadavky, aby hračky byly hlavně „nerozbitné“ a pratelné.
Znám holčičku, která má proutěný pěkně drahý kočárek z 80. let. Maminka je na ten kočárek úzkostlivější než ta holčička, nikomu ho nesmí půjčit apod. Můj názor je, že takové hračky se ven nevozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
15.9.10 12:11

Jani tak tohle me nevadi ta mladší s věcma zachází moc hezky narozdíl od té starší… Máš pravdu, že to vybírám tak trochu dle toho co me se líbí… Chtela jsem malé původně koupit velikou anabelku ale nakonec po domluvě s manželem koupime tuto. A jak říká i můj manžel tak maličko si plním i své dětské sny.

Jinak starší dcerka ma velikou anabel a ta mladsi taha tu. Jinak mladsi nema panenku zadnou krom jedne latkove, kterou ma v pelisku..

Díky za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
15.9.10 12:20

Ty bláhoo, to je miminko.. a cena skvělá! A dá se koupat, jééééé:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6069
15.9.10 12:28

panenka je nádherná a určitě udělá holčičce radost - myslím že Anička si ji taky domaluje na dopis Ježíškovi :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
11.10.15 18:28

Holky, potřebovala bych poradit :)Jaké panenky vybíráte svým holčičkám? Malá bude mít na Vánoce 2,5 roku, tak bych pro ni chtěla nějakou panenku, která u sebe bude mít rovnou lahvičku na pití, třeba nočník, vaničku. Sázejte sem své tipy, postřehy, rady. Nechce se mi trávit hodiny nad zkoumáním panenek :nevim:.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
11.10.15 19:01

U nas by to vyhral bagr :-DDDDD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
11.10.15 19:06
:D :D :D :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1533
11.10.15 19:34

Ahoj, já zrovna včera lustrovala net a hledala nějakou panenku-miminko. Chtěla jsme, aby měla dudlík a lahvičku a aby nebyla zas tak moc drahá, nakonec jsem vybrala tuhle, tak třeba se ti taky bude líbit.http://www.dracik.cz/curajici-panenka/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7633
11.10.15 19:40

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že dvouleté dítě nejlíp uchopí a manipuluje s panenkou menších rozměrů. I deální u nás byla panenka z Tesca, bylo to miminko s gumovou hlavičkou a látkovým tělíčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4472
11.10.15 19:42
@Kamikadze píše:
U nas by to vyhral bagr :-DDDDD

taky budem pořizovat dřív taktor než panenku :lol: ale panenku dostane jakmile se jí narodí ségra..aby měla taky „miminko“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4472
11.10.15 19:44

@Kaczenka souhlas, s panenkama tohoto typu jsme si i my vyhrály nejvíc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
11.10.15 20:58

@Kaczenka Přesně tak, malá ji má od 18ti měsíců a i ve třech letech tahá pořád tuhle, nějaké vlasaté panenky ji zatím neberou. Má k ní autosedačku, tak ji taky občas nosí v ní nebo vozí v golfkách. Tak malé dítě neocení nějaké drahé propracované panenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama