Parkování v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pukacu
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 10.08.18 11:19
Parkování v Brně

Přeji hezké dopoledne,
protože je období výletů, řešíme teď aktuálně možnost parkování v Brně. Potřebujeme nechat auto zaparkované na celý všední den někde poblíž hotelu Grand v Brně - pojedeme pak se Student Agency. Nevíte, prosím, kde je možné za rozumný peníz auto bezpečně nechat?
Dívala jsem se, že by asi poměr cena - výkon vycházelo nejlépe parkoviště Zvonařka (200,– na den), ale nevím, jestli jsou info na stránkách aktuální. Brněnské maminky, nevíte, jestli se dá na Zvonařce stále za tuto cenu parkovat a zda tam bývá ve všední den brzy ráno volno? Nebo další místa?
Moc děkuji. :hug:

Reakce:
Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 10.08.18 12:26

My někdy necháváme auto na parkovišti vedle autobusového nádraží na Zvonařce. Už si nepamatuji, kolik jsme platili, ale nebylo to moc.

Ivulita
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 10.08.18 12:32

Případně u dolního nádraží je bezplatné parkování.

Zuzka1111
Povídálka 18 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 12:33

Ja parkuji ve Vankovce. Prvni hodina zdarma, druha 20 a pak nejak 25…nejsem si jista presne jak, ale jina parkoviste chteji vetsinou 30…

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 34 inzerátů 10.08.18 12:43
pukacu
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 10.08.18 13:08

@Manhattan To je právě to, které jsem měla na mysli. Takže by mělo být v provozu?

pukacu
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 10.08.18 13:08

@Zuzka1111 Jenže Vaňkovka má parkoviště v provozu až od 7. My potřebujeme cca od šesti. I tak díky. :-)

pukacu
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 10.08.18 13:09

@Hermina.p Tam jsem koukala. Ale celodenní parkování vychází u všech na strašné peníze… Všechna parkoviště si účtují po jednotlivých hodinách.

Zuzka1111
Povídálka 18 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 13:09

Nebo zaparkujte u toho Ustredniho hrbitova zadarmo a dojedte salinou.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 34 inzerátů 10.08.18 14:15
@pukacu píše:
@Hermina.p Tam jsem koukala. Ale celodenní parkování vychází u všech na strašné peníze… Všechna parkoviště si účtují po jednotlivých hodinách.

No ale já si myslím,že u té Zvonařky si taky nepomůžete, tam je normálně brána a vrátný co vybírá a cena je tak nějak podobná jako jinde. Možná by jste to mohli dát k malému Tescu, zaparkovat co nejblíž tesca, jsou tam parkovací hodiny, ale dá se to trochu ošidit a neplatit celý den, tam se nevybírá…

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 10.08.18 16:01

@pukacu Je v provozu a myslím, že to tam stojí kolem 20kc na hodinu, to není moc.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 10.08.18 16:02

@pukacu Nebo mě napadlo, že kousek od Vaňkovky je lidl a tam je to zadarmo.

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 10.08.18 16:33

@Manhattan tam je to hlavne rozboreny jako blazen, vubec nevim jak je ten lidl pristupny autem… to bych nebrnakovi nedoporucovala :nevim:

pukacu
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 10.08.18 16:44

@Manhattan V ceníku na netu je Zvonařka uvedena za 200,–/celý den. To by byla super cena. Takže pokud je v provozu, je rozhodnuto. Nejsem takový šetřílek, abych za parkování něco nezaplatila. Jen je mi líto dát třeba 900,–, což by podle propočtu stálo na parkovišti na tom starém autobusáku. To už si raději užiju za ušetřených 700,– něco na výletě. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >