Parní mop a vysavač v jednom

1927
24.8.20 10:48

Parní mop a vysavač v jednom

Dobry den. Prosim o radu ze zkusenosti. Jaky pouzivate parni mop a vysavac v jednom? Vyhody a nevyhody, tezky? Moc dekuji. Mame velky dum. Nektere jsou tezke, maji kratkou snuru, malo nahradnich navleku, nadoba na vodu…za jakykoliv nazor dekuji. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73237
24.8.20 11:02

Neporadím, ale háčkuji se, taky o něm uvažuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
24.8.20 11:20

Taky by mne zajímalo nějaké info. Koukala jsem se na Philips. Osobně ale počítám s tím, že bude těžký, jinak bych nepočítala s kvalitou (no, trochu subjektivní, protože nejsem žádný tintítko :D:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
24.8.20 12:04

Mám. Je těžší a manipulace není tak snadná jako s obyč mopem. Nemyslím si, že je tento přístroj vhodný na úklid celého domu zaráz. Každopádně já jsem ráda, že ho mám - hlavně na koupelnu. Nesnáším vlasy v mopu/hadru. Takto hezky pevně to vlasy vsaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73237
24.8.20 12:07

@Wendy.C94 Tak my mame psy, takze chlupy vsude a jak pises, nesnáším je v mopu, tak bych si to predstavovala na cely dum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
24.8.20 12:24

@j.a.n.i1 Nevím jaký máte nábytek. S tímto strojem se pod něj nedostaneš. A jestli jo, tak si ho minimálně dost oboucháte. Ta manipulace s ním fakt není tak snadná. Když jsem s ním umývala celý dům, byla jsem sedřená a zpocená. Já před vytíráním musím mít dobře povysáváno. Takže vezmu normál vysavač a jedu. Mimo to vysávám např. i sedačku, parapety, pavučiny.. A pak beru mop a vytírám. Mopovysavač vytahuju jen na koupelnu nebo do kuchyně na rychloúklid po vaření. Pokud máte pejsky, myslím, že to pro vás bude jen další krám do domu, protože s ním nedokážete uklidit tak, jako s klasickým vysavačem a mopem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
24.8.20 12:38

Mam rowentu, je to teda tezky a pod postel a nizkej nabytek se nedostane. Ale s tim jsem pocitala, mam ji, protoze se s tim pri uklidu setri cas a rychle to schne. Mam maly deti a psa, takze bych mohla uklizet porad :mrgreen: Stridam to s klasickym vysavacem a jednou za cas musim hezky s hadrem na kolena - kdyz se vytira jen parou, po case to proste neni ono, nejakej nanos na podlaze zustane. Ale to je tak jednou za dva mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73237
24.8.20 12:41

@větvička1 Tak to zas nezní špatně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1927
24.8.20 15:55

Ja vysavam vysavacem cely dum denne a kdyz chci i vytrit tak se mi nechce dvakrat to absolvovat. Mam pujcenou rowentu od mamky, je to posilovna, ale jedu jen jednou. Vadi mi tam navlek, radeji bych hadr na suchy zip nebo tak neco, to jsem mela jen u samostatneho parniho mopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.9.20 13:13

testoch sa spomina Leifheit 11910 tak skus pozriet na alze, podla mna nebude drahy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama