Pedagogické minimum - Strakonice

Anonymní
21.10.23 15:38

Pedagogické minimum Strakonice

Ahoj holky, mám dotaz. Mám vystudovanou ČZU Ing. Zajímá mě ekonomie účetnictví. Bohužel budu muset změnit práci a napadlo mě, ze bych si udělala minimum, abych mohla případně ucit na SŠ ekonomii apod. Budu tak plnohodnotný pedagog? Nebo je lepší jít dálkově studovat pedagog. fakultu? Díky :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze