Ahoj holky, mám dotaz. Mám vystudovanou ČZU Ing. Zajímá mě ekonomie účetnictví. Bohužel budu muset změnit práci a napadlo mě, ze bych si udělala minimum, abych mohla případně ucit na SŠ ekonomii apod. Budu tak plnohodnotný pedagog? Nebo je lepší jít dálkově studovat pedagog. fakultu? Díky
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj holky, mám dotaz. Mám vystudovanou ČZU Ing. Zajímá mě ekonomie účetnictví. Bohužel budu muset změnit práci a napadlo mě, ze bych si udělala minimum, abych mohla případně ucit na SŠ ekonomii apod. Budu tak plnohodnotný pedagog? Nebo je lepší jít dálkově studovat pedagog. fakultu? Díky