Peklo Čertovina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
amka.82
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 30.04.19 14:33
@LenkaN26 píše:
Obnovuji diskusi, protože jsem na stránkách info nenašla. Může se tam fotit nebo ne? Ať vím zda s sebou tahat foťák. Díky moc :)

Fotí se tam, při vstupu na recepci se vás zeptají, zda chcete fotit, pokud ano, zaplatíte poplatek a dostanete samolepku a tu si nalepíte na viditelné místo, jako, že můžete fotit. :D :D

LenkaN26
Závislačka 4256 příspěvků 02.05.19 06:46

@amka.82 díky, byli jsme tam o víkendu a protože jsme byli jako zájezd tak jsme to měli v ceně.

Jinak teda to bylo super a vzhledem k tomu, že si mě čert (ohromný sympaťák) vybral jako tu, kterou budou nejvíc „šikanovat“ tak jsem si to asi užila nejvíc. Tak jsem se nenasmála už dlouho a holky se hned ptaly kdy pojedeme znova :-D

Crystaline
Nováček 4 příspěvky 12.06.19 17:29
Peklo Certovina - svetelne efekty

Dobry den

Prosim o Vase zkusenosti s navstevou Pekla Certovina. Je tam hodne svetelnych efektu - ostre cervene svetlo/ brutalni svetelne projekce?
Syn je po epileptickem zachvatu - pred nekolika mesici - reagoval na ostre svetelne zablesky pri projekci filmu na platno, proto mam trochu strach ho sem pustit ( skolni vylet).

Mockrat dekuji za reakce

AjaF
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 12.06.19 18:14

Tak světelné efekty tam jsou, ale nijak brutální a „čerti“ jsou někdy dost hluční. Ale to je celá školní třída asi taky.
Na youtube najdeš nahrávky z prohlídek.

Crystaline
Nováček 4 příspěvky 12.06.19 18:44

@AjaF dekuji za info. Na youtube jsem ted koukla, efekty tam nejake jsou. Jeste to zvazim. Jinak mi to teda prijde jako dost “ uboha” zabava, jak tam certi houkaji po detech.. Neco podobneho znam z Detenic, clovek na to asi musi byt staveny…

AjaF
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 12.06.19 18:55

@Crystaline určitě na to člověk musí být stavěný. My tam byli jen s manželem a celkem jsme si to užili, i ty čertí narážky na nás oba :lol:
Děti tam nějaké byly, žádné neplakalo, zvládly to v pohodě.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 12.06.19 22:23
@Crystaline píše:
@AjaF dekuji za info. Na youtube jsem ted koukla, efekty tam nejake jsou. Jeste to zvazim. Jinak mi to teda prijde jako dost “ uboha” zabava, jak tam certi houkaji po detech.. Neco podobneho znam z Detenic, clovek na to asi musi byt staveny…

Dětenice jsou horší. Syn se dost bál, odešli jsme dřív. Já bych to jako dítě nedala. Čertů jsem se opravdu bála.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Reklama