Pilulka "po" a přibírání

37
29.5.16 14:24

Pilulka "po" a pribirani

Ahoj holky, vim, ze zde resite spise jak otehotnet, ale urcite mate zkusenosti i s tabletkama „po“. Chci se jen zeptat, jestli je mozne nejak vice pribrat z teto pilulky. Vim, ze to ma dost hormonu, tak mozna je to tim. Uvitala bych, kdyby mel nekdo podobnou zkusenost. Tabletku jsem vzhledem k situaci vzit musela, jenze dodrzuji zdravou stravu a cvicim a proste na tom brise se ten tuk uklada snad jeste vice… A taky jsem hrozne nafoukla 8o. Mate nekdo takove zkusenosti? A popripade kdy to odezni ty hormony… Prasek jsem si vzala 7.kvetna. Moc dekuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2511
29.5.16 14:41

Za svuj zivot jsem pro ji byla dvakrat, Escapelle, kdyz selhala ochrana. Nikdy jsem nemela zadny ucinky. Nepribrala jsem. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 15:05

Jednou jsem mela Postinor. Neprislo mi, ze by to na me melo jakykoliv vliv v zadnem ohledu…

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
29.5.16 15:08
@NicaMari píše:
Ahoj holky, vim, ze zde resite spise jak otehotnet, ale urcite mate zkusenosti i s tabletkama „po“. Chci se jen zeptat, jestli je mozne nejak vice pribrat z teto pilulky. Vim, ze to ma dost hormonu, tak mozna je to tim. Uvitala bych, kdyby mel nekdo podobnou zkusenost. Tabletku jsem vzhledem k situaci vzit musela, jenze dodrzuji zdravou stravu a cvicim a proste na tom brise se ten tuk uklada snad jeste vice… A taky jsem hrozne nafoukla 8o. Mate nekdo takove zkusenosti? A popripade kdy to odezni ty hormony… Prasek jsem si vzala 7.kvetna. Moc dekuji za rady :)

to ze jsi pribrala tak není vůbec tou pilulkou ta s tim nemá nic spolecneho ;) spis bych zkusila něco na zacpu ale 1,5 po muzes mit ještě vse rozhodzene na každého pusobi jinak ale nikdy jsem neslyšela, ze by po ni někdo pribral to je i nelogicke a ani u me když jsem si ji vzala tak zadny pribrani nebylo ;)

• Citovat
  • Upravit
37
29.5.16 15:23

Jsem prave myslela, ze ty hormony zpusobi trosku pribrani a nafoukle bricho… Jeste pak moznost, ze bych si udelala tehu test… Uz me to nekolikrat napadlo, ale nemam nejake priznaky tehu.. Dvakrat me pobolivalo v podbrisku aniz by mela prijit MS, ale to prisuzuji te pilulce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
29.5.16 15:25
@NicaMari píše:
Jsem prave myslela, ze ty hormony zpusobi trosku pribrani a nafoukle bricho… Jeste pak moznost, ze bych si udelala tehu test… Uz me to nekolikrat napadlo, ale nemam nejake priznaky tehu.. Dvakrat me pobolivalo v podbrisku aniz by mela prijit MS, ale to prisuzuji te pilulce..

Jako pribrala jsem pouze na brise, ale tam priberu jako prvni kdyz uz priberu a tim ze chodim behat a jim zdrave, vsude jinde jsem se mi zda zhubla jen to bricho me trapi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
29.5.16 16:50

Tak ta pilulka jsou hormony, může to rozhodit hormonovou hladinu těla a potom můžeš zadržovat vodu, být nafouklá, pobolívání může být třeba cysta nebo uvolňování vajíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
29.5.16 17:46

Zkušenost nemám, ale nějak se mi to nezdá, že by to mělo až takhle velký vliv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama