Plasticka operace nosu Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kelynka
Kelišová 6861 příspěvků 24.09.16 18:44
Plasticka operace nosu Brno

Ahoj, doporuci nekdo dobrou kliniku v Brne, konkretne me zajima plastika nosu.. za kazde info dekujii :*

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.16 19:03

Moje kamarádka byla u docenta Války v Brně. Je velmi spokojená.

kelynka
Kelišová 6861 příspěvků 24.09.16 19:07
@Anonymní píše:
Moje kamarádka byla u docenta Války v Brně. Je velmi spokojená.

Diky za reakci, to je jaka klinika? Na kolik ji to vyslo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.16 19:20

http://www.icklinika.cz/cz/lekari/?…
Posílám odkaz. Nevím kolik jí to stálo, byla na té operaci asi před desíti lety, takže teď to může být už za jinou cenu.

kelynka
Kelišová 6861 příspěvků 24.09.16 20:31
@Anonymní píše:
http://www.icklinika.cz/cz/lekari/?…
Posílám odkaz. Nevím kolik jí to stálo, byla na té operaci asi před desíti lety, takže teď to může být už za jinou cenu.

Dekuji moc :hug:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 25.09.16 17:24

Můj dospělý syn minulý měsíc podstoupil celkovou modelaci nosu, ale z důvodu zdravotních. Nicméně mu dělali jak nosní dírky, tak rovnaly a upravovali profil. Tedy na „pokladnu“, ale vím, že je možno si to zaplatit. Bližší ti případně napíšu do SZ, budeš-li mít zájem. Jo, je velmi spokojený s výsledkem, nos jako od Michelangela:)))

kelynka
Kelišová 6861 příspěvků 25.09.16 20:32

@Poustevnice jak to snasel co se bolesti tyce?

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 26.09.16 09:41

V den operace zcela bez bolestí, druhý den jen nepříjemný otok (celý obličej, kolem očí modřiny jako panda, postupně oteklé uzliny v čelistích), huhňání, dýchat pusou, takže věčně sucho v ústech, další den už čekal, kdy mu odpoledne vytáhnou tampony, protože se mu to tlačilo hlavně do očí, slzení, ten den byl prý nejhorší, ale prostě ležel v polosedě a jen funěl z nepříjemného stavu, ne bolestí…Po vytažení tamponády už každým dnem lepší a lepší, pořád do kolečka proplachovat vicentkou, takže papírové kapesníčky (lepší jsou kosmetické, jsou jemnější) na otírání nudlí…Jo, na závěr operace umístí na nos takový flastr - je to z té plastické sádry a přilepí náplastěmi, to měl 12 dní s jednou kontrolou. Ale jemu dělali i profil nosu. Po 12 ti dnech na kontrole vytáhly i takové dvě destičky, co měl uvnitř - o nich vůbec nevěděl, že tam jsou. Kůže se pak loupala, nos černé tečky, čelo, obočí, kde měl náplasti, co držely tu sádru. Ale vyčistili jsme to pleťovým mlékem a jemným kartáčkem a gut. Mazat, mazat…celý rok mazat. Nos se hojí půl roku, ta chrupavka, kůže je velmi citlivá na sluneční záření, takže jsme koupili krém SPD 50 a na noc panthenol. Teď to bude měsíc, nic nebolí, dýchá se mu super oběma dírkama, jenom, když si přejede po hraně nosu, tak ještě maličké brnění. Jo, ještě teď má pod jedním okem zelený monokl. Ty modřiny se velmi pomalu vstřebávají, no hrál všemi barvami! Je rád, že to podstoupil, ale přý jen tak z plezíru by si to nedal:)) V úterý nástup, ve středu výkon, v pátek vyndali tamponádu (to byl snad nejhnusnější zážitek z toho celého, říkal) a když to neteče, jako u něj, tak v sobotu dopoledne domů. No, když jsem pro něho jela a vyšel jako mátoha, huhňal, nevyspalý, pohublý…Po třech dnech doma kontrola, pak za týden, to sundali tu sádru a teď bude mít za měsíc.
Tož tak.

Váš příspěvek
Reklama