Plínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 13:15
Plínky

Nejlepší zkušenost mám s Fixies. Látkové pleny jsem užívala jen když jsem musela dávat pleny navíc kvůli nožičkám. nyní čekáme další miminko a já opět nechci zbytečně se honit kolem plenek, takže Fixies opět vítězí.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  05.05.02 16:17
Plínky

Vyzkousela jsem Huggies i Pampers, ale Fixies jsou opravdu nej :D

Gabina  06.05.02 21:58
Plínky

Nám pro změnu nejvíce vyhovují Pampersky. A myslím, že jsou i cenově nejvýhodnější. 8)

Anonymni  07.05.02 17:44
Plínky

Také používám Pampersky, protože ostatní v té nejmenší velikosti jsou nám už malé a ty větší zase velké 8O) opruzeninky jsme také neměli takže si nestěžuju a samozřejmě kupuji vždy to největší balení to vyjde nejlevněji. zuzka

pety
Nováček 10 příspěvků 26.07.03 22:40
Plínky

Vyzkoušeli jsme Fixies - výkrojem pro pupík se několikrát pročůral, Hellen Harper -nic moc. Huggies Freedom jsou dobré i se dobře zapínají, ale Pampersky jsou sušší a taky myslím, že i o něco levnější. Takže my máme jasno Pampers je NEJ. :-P

KIRRA
Povídálka 24 příspěvků 27.07.03 00:06
Plínky

Tak ja s moji 2 mesicni Barborkou jsme vyzkousely snad vsechny znacky plenek, i ty neznackove. A jedine Fixies vyhraly a dostaly jednicku s hvezdickou. Protoze Helen H.-nic moc, Huggies F.-nic moc kvalita, po Pamperskach jsme mely strasne opruzeninky, kterych jsme se dlouho zbavovaly. A hlavne, zadne jine plenky nez Pampersky nam opruzeniny nezpusobily. Tak jedine a naporad Fixies - vydrzi nam celou noc a hlavne do rana je beruska spokojena a nepotrebuje prebalit, je defacto v suchu…:o))) ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Reklama