Plodová voda 28/29tt

Anonymní
12.2.20 22:13

Plodová voda 28/29tt

Prosím o zachování anonymu, sestra sem chodí a nechci rodinu plašit.
Jsem dle PM 28tt, dle UZ 29tt. Dnes jsem měla v práci po zvednutí se ze židle mokré oblečení i židli, necítila jsem nic. Jela jsem na kontrolu do porodnice, kde z vložky se zjistila plodová voda, následně z výtěru se ale nepotvrdila a z druhého výtěru opět se nepotvrdila. Bylo mi provedeno vnitřní vyšetření, které bylo dost bolestivé a hodně tlačilo, po něm mi začalo břicho navíc tvrdnout, bez bolesti. Poslali mě domů s tím, že to bylo z vložky asi falešně pozitivní, že se to může stát, ale se spermatem reakce být nemohla, neměli jsme sex hodně dlouho, mám rizikové těhotenství. Po příjezdu domů z porodnice jsem zkusila na vložku ten roztok prodejný v lékárnách a opět vyšel pozitivní na plodovou vodu. Volala jsem zpět do porodnice, ale řekli mi, že u nich to bylo z výtěru negativní a že výtěr je přesnější. Je takový postup v pořádku? Nezanedbali něco? Dítě má sotva přes 1000g, takže je ještě maličké.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Uju
6742
12.2.20 22:28

No, já u druhé dcery byla přijata do porodnice, že jsem měla výtok a ona to byla plodovka. V porodnici se čekalo, laž se rozrodím říkali, že do rána, pak druhý den atd… no, pořád nic, nakonec výtok přestal, ale oni mne pustit nemohli a tak porod vyvolali. doktorka říkala, že miminko bylo ve dvojitém vaku, ten první praskl, proto ta voda a ten druhý držel v pohodě. Na UZ to poznat nebylo. Tak třeba to bude tento případ. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 22:31

@Uju mě právě poslali domů, chlap pryč, tak jsem z toho celá nesvá :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
158
12.2.20 22:32

A co Vam napsali do doporuceni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 22:36

@Rebísek že plodová voda +/-, kontrola do týdne u reg.gyn.

• Nahlásit
  • Citovat
158
12.2.20 22:43

Asi bych kontrolovala objem vytoku/tekutiny na vlozce, pripadne bolesti v podbrisku, zmenu pohybu miminka a kdyby se Vam neco nezdalo, tak tam vyrazte klidne znovu. Jestli to neni hloupe vubec nereste. A pokud to doma zvladnete do zitrka, tak bych hned asi kontaktovala sveho gynekologa. Preji Vam klidnou noc a at to dobre dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
12.2.20 23:00
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu, sestra sem chodí a nechci rodinu plašit.
Jsem dle PM 28tt, dle UZ 29tt. Dnes jsem měla v práci po zvednutí se ze židle mokré oblečení i židli, necítila jsem nic. Jela jsem na kontrolu do porodnice, kde z vložky se zjistila plodová voda, následně z výtěru se ale nepotvrdila a z druhého výtěru opět se nepotvrdila. Bylo mi provedeno vnitřní vyšetření, které bylo dost bolestivé a hodně tlačilo, po něm mi začalo břicho navíc tvrdnout, bez bolesti. Poslali mě domů s tím, že to bylo z vložky asi falešně pozitivní, že se to může stát, ale se spermatem reakce být nemohla, neměli jsme sex hodně dlouho, mám rizikové těhotenství. Po příjezdu domů z porodnice jsem zkusila na vložku ten roztok prodejný v lékárnách a opět vyšel pozitivní na plodovou vodu. Volala jsem zpět do porodnice, ale řekli mi, že u nich to bylo z výtěru negativní a že výtěr je přesnější. Je takový postup v pořádku? Nezanedbali něco? Dítě má sotva přes 1000g, takže je ještě maličké.

Teď se budeš bát až do porodu. Já měla krvácení v 25tt bylo to proto že jsem měla zánět a když ho vyléčili už tam ten strach byl. kazdy Ti může říct neplas bude to dobrý ale už to máš v sobě. Za sebe Ti můžu říct snaž se bát se co nejmíň a co nejvíc zamestnej mysl.Bude to těžké ale pokaždé když Tě děťátko kopne znamená že je tam a únik plodovej vody Jsem měla taky za celý den 1dc+-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
12.2.20 23:36

Ahoj, ono záleží jaké to byly vložky. Menstruační vložky oproti těm obyčejným porodnickým mohou dělat falešně pozitivní výsledek. Je dobře, že tě zkontrolovali, kdyby se jim něco nezdálo, nechali by si tě tam na pozorování. Mě odtekla voda v 31 tt. a jakmile jsem si sedla nebo popošla, tak pořád tekla. Děsilo mě, že tam mimču nic nezbyde, ale v porodnici mi říkali, že se voda tvoří dál a že se klidně může stát, že se prasklinka zacelí a voda přestane téct. Zkus odpočívat a šetři se. Pokud by se ti něco nezdálo, vyraž znovu na kontrolu. Držím palce a věřím, že to bude v pořádku :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 16:45

Jestli ti praskla voda, tak by to nebylo jednorázové, postupně by vytýkala a to by si poznala, mně bohužel v prvním těhotenství praskla v 23tt a i bez zkušeností jsem si byla jistá že je to ona, měla jsem u toho pocit nalitého podbříšku. Jestli chceš testovat, tak si kup porodnický vložky a nepoužívej normální, ty vychází falešně negativní nebo pozitivní. Tohle mi říkali v porodnici, já jim tenkrát na pohotovosti dala úplně mokrou normální vložku a jim vyšla negativní a ta porodnická pak vyšla správně pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama