Po menstruaci dvě čárky

117
3.4.21 19:28

Po menstruaci dvě čárky

Zdravím všechny, není tu někdo se zkušeností, že před menstruaci jsem měla na testu bílo ale úplně.. teď jsem po menstruaci asi 3 dny a bylo mi divně, bolí prsa.. tak jsem si udělala test a hle dvě tam jsou.. je to možné? Že by se něco chystalo? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
325
3.4.21 20:07

Já si nedělala test před MS, ale po MS pro jistotu a k velkému překvapení 2 čárky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
3.4.21 20:13

@Polnik jako ale po vynechané? Já ji měla normálně tak mi je to divné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
3.4.21 20:22

@Kristý r u starších jsem měla ms do 3.mesicr, ani jsem netušila, že jsem těhotná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
3.4.21 20:25

@martina.se to mi máma taky říkala, že tohle měla u bratra.. no nechám se překvapit, jen mi je to divné, že před MS negativní a teď čárky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
3.4.21 20:34
@Kristý r píše:
@martina.se to mi máma taky říkala, že tohle měla u bratra.. no nechám se překvapit, jen mi je to divné, že před MS negativní a teď čárky

Nemusela to být MS, ale lehké zakrvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
3.4.21 20:43

@Kristý r nee, měla jsem MS a po ní jsem si pro jistotu dělávala testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
3.4.21 20:45

@Russet proč všichni píší, že to bylo určitě lehké zakrvácení :nevim: Pokud by to bylo lehké krvácení, tak by to zřejmě každá žena poznala, že je něco jinak. Pokud je to stejné jako u běžné menstruace, tak si myslím, že o lehké zakrvácení nebo špinění opravdu nejde. Souhlasím a tím, že menstruace to být nemůže, ale nesouhlasím s tím „lehké“. Pokud budu krvácet středně až silně obvyklých 6 dní, pak by mě taky nenapadlo, že to nebyla MS. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
3.4.21 20:45
@Russet píše:
Nemusela to být MS, ale lehké zakrvácení.

Ano, i mně doktorka říkala, že je to dost časté, že ženy zakrvácí tak, že to vypadá jako MS..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
3.4.21 20:49

@Russet no ne to bylo prostě jako normální ms.. kdyby to bylo slabé nebo špinění tak se ani neptám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
3.4.21 20:50
@Kristý r píše:
@Russet no ne to bylo prostě jako normální ms.. kdyby to bylo slabé nebo špinění tak se ani neptám

Měla jsem to taky a byla jsem těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30205
3.4.21 20:53
@Janule84 píše:
@Russet proč všichni píší, že to bylo určitě lehké zakrvácení :nevim: Pokud by to bylo lehké krvácení, tak by to zřejmě každá žena poznala, že je něco jinak. Pokud je to stejné jako u běžné menstruace, tak si myslím, že o lehké zakrvácení nebo špinění opravdu nejde. Souhlasím a tím, že menstruace to být nemůže, ale nesouhlasím s tím „lehké“. Pokud budu krvácet středně až silně obvyklých 6 dní, pak by mě taky nenapadlo, že to nebyla MS. :roll:

Zakladatelka psala, že to bylo 3 dny a napadlo ji udělat si test. Takže jako obvykle to nebylo. Sama jsem to tak měla a těhotná jsem byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
3.4.21 20:53
@Kristý r píše:
@martina.se to mi máma taky říkala, že tohle měla u bratra.. no nechám se překvapit, jen mi je to divné, že před MS negativní a teď čárky

Na tom nic tak divného není.. Prostě pozdější ovulace :think: není to zase tak vzácné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 22:09

Měla jsou to též stejný to že jsem těhotná jsem zjistila až skoro na konci druhé měsíce těhotenství jinak jsem měla normálně běžnou mentruaci jako každý měsíc ( ne nebyla lehká nebo špiněnì)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 01:27

Ahojte. Mám dlouhé nepravidelne cykly. Poslední cyklus trval 42 dní. Udělala jsem si ve čtvrtek test, což bylo 45 DC a ukázala se mi slabá čárka. V neděli jsem testovala znovu, ale než jsem ho zkontrolovala, tak se mi rozjelo krvácení, ale na testu byly dvě čárky :nevim: Měli ste to tak některá, že by Vám vyšly i přes MS dvě čárky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat