Po zavedení tělíska Levosert

123
27.6.20 10:43

Po zavedeni tělíska Levosert

Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Uz měsíc mam zavedený tělísko levosert a stale v kuse špinim.. Je to normální? Děkuji za odpověď…

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.6.20 12:17

Ano, může se to stát. Měla jsem to stejně a navíc dost velké migrény. Trvalo to skoro půl roku než přešly migrény i špinění, teď maximální spokojenost. Ale přiznám se, že kvůli těm migrénám jsem uvažovala o vyjmutí tělíska.

  • Nahlásit
  • Citovat
33122
29.6.20 08:05

Ano muzes spinit ci krvacet az pul roku.. Rekni si gyndarce o cycklo3forte.. Melo by to pomoct.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
29.6.20 09:02

@smurfka a působí uz to tělísko normalne? Nebo nechrání když spinim :D :D

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33122
29.6.20 14:35
@Jaru-nka píše:
@smurfka a působí uz to tělísko normalne? Nebo nechrání když spinim :D :D

působí normálně..špiníš protože se tělo brání cizí věci…ale to neznamená že nefunguje..já špinila taky dlouho..a normálně jsem fungovali.. :mrgreen: totálně to skončilo až po půlroce..pak už nikdy..

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama