Reklama

Podlahové topení pod sprchový kout a kuchyň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ragnar
Kecalka 168 příspěvků 25.04.18 15:21
Podlah topeni pod sprchac a kuchyn

Ahoj, prosim o radu. K podlahovemu topeni je tady spousta prispevku, ale nenasla jsem odpoved- je dobre dat podlahove topeni i pod sprchac (u nas to mozne je) a pod kuchynskou linku? Udajne se nedava nic nebo 2-3 hadi. Co je lepsi a proc? Kdyby nekdo vedel i z odborneho hlediska… Diky moc! :D

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 6148 příspěvků 25.04.18 15:29

Já mohu sloužit jen z praktického hlediska. Máme obojí. Topení ve sprcháči - máme vyzděný (80×130) a je to super. Síce to člověk přímo nevnímá - že je to teplé. Ale ve chvíli kdy vlezeš do sprcháču kde to není tak to pocítíš. A pod kuchyňskou linku jsme to dali taky. Aby „nestydla“ obvodová zeď zvenku. Topenáři nebyly proti, ani se nedivili když jsme to tak chtěli. Občas že to dělaj. Finančně rozdíl žádný. Ale kdyby jsme jednou prokopali kuchyň co se linky týče - tak rozvody presekáš lehce, ale podlahové topení už nedoděláš.

mooch
Extra třída :D 13714 příspěvků 25.04.18 16:36

Pod sprchac ano, ale vzhledem k tomu, ze máme zlabek, tak se plocha sprchace nevylevala betonem/anhydritem a pak si to spadoval sám Obkladac. Pod linkou máme taky, ale Proto, ze se jedna o obvodovou zeď. Jinak třeba pod vestavěné skříně jsem nedavala.

iwa83
Kelišová 6148 příspěvků 25.04.18 17:11

Nam delali i beton ve sprchaci normalne ti co delali podlahy jinde. Jen byli upozorneni ze tam musi byt spad. My to mame i.pod vestavenymi skrinemi. V tehle mistech zase szejne jako pod linkou, ne tak huste, ale je to tam.

ragnar
Kecalka 168 příspěvků 25.04.18 20:31

Diky moc za info! :) Cast linky mame po obvodu zdi takze tam taky topeni teda dame. S tim sprchacem jeste uvidim.

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 25.04.18 20:42

My máme taky pod vším. Viděla jsem i nějaký pořad, kde o tom mluvili, že by třeba pod tou kuchyní mělo být topení taky, už nevim proč přesně :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama