Pokus o miminko Cysta

14.8.21 10:01

Pokus o miminko Cysta

Zdravím
Je mi 23 let a mám nyní 2 letého syna.

K tématu.. moje poslední menstruace byla 29.6 - 3.7.. od té doby nic měla sem všechny příznaky těhotenství včetně nevolnosti. Testy však byli negativní. Objednala jsem se na gynekologii až když jsem měla 16 dní spozdeni kdy mi našli cystu o 4 cm bylo mi řečeno že zmizí víc mi neřekl. Menstruace dál nepřichází je to už 19 dní. Můj dotaz zní když mám cystu na pravém vaječníku podotýkám při styku mě nic nebolí a nemám ani žádné jiné problémy. Mohu se dal s přítelem snažit o druhé dítě? Než mi našel cistu mysleli jsme si že jsem tehu a radovala jsem se pak se mi ale vryli slzy když na UT nic nebylo. Nebo je možné že už můžu být tehu a když jsem byla na gynekologii tak v 6+1 nic neviděl. Popřípadě kdy vám přišla MS děkuji. Hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18479
14.8.21 10:04

@věrka12345 těhotná nejsi, cysta vám snaze nijak nebrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 10:06

Děkuji já mám právě strach že otěhotnět nemohu četla jsem.plno článku některé byli až děsive :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 10:08

Já mám právě dylema první je kdy mi přijde MS a jestli vůbec a druhé teda to otěhotnění to mi už bylo odpovězeno. Snad MS nepřijde vůbec a zadari se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
14.8.21 10:12

@věrka12345 těhotná nejsi, v 6+1 už by viděl i srdíčko. Ale snaž se dal, nicméně tohle jsi měla probrat přímo s Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 10:14

@Kriss Tina Ano já vím ale měli na spěch byla tam paní zřejmě už vypadajic že ten den porodí takže mi řekl že mám cystu následně že by mohla zmizet a že se uvidí co dál. Více mi neřekl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
14.8.21 11:13

@věrka12345 ja otěhotněla s cystou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 11:48

@lachtanice86 a když vám zjistili cystu přišla vám MS nebo jste se snažili dále a pak to teda vyšlo.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.8.21 12:03
@věrka12345 píše:
Děkuji já mám právě strach že otěhotnět nemohu četla jsem.plno článku některé byli až děsive :nevim:

Neboj, taky jsem měla cystu na levém vaječníku a dokonce mi praskla, udělala jizvu a tekutina se dlouho nemohla vstřebat ale byla tak nějak uvnitř všude kolem a bylo jí hodně. Do toho myom na děloze. A taky jsem měla rok a půl zpátky vynechání menstruace na 5 měsíců a hormony po vyšetření dle lékaře „jako v období přechodu“. Dokonce mě strašil že už neotěhotním a menstruaci už nedostanu. No a teď mám holčičku, čerstvě po šestinedělí. A otěhotněla jsem hned napodruhé po neužití ochrany. Držím palce! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 12:07

@Ann21 takže si myslíte že otěhotnim :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.8.21 12:11
@věrka12345 píše:
@Ann21 takže si myslíte že otěhotnim :kytka:

Nejsem doktor, ale domnívám se, že tomu nic nebrání :) Věřím že se podaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 12:14

@Ann21 snad ano s přítelem od zjištění že mám cystu jsme měli dva styky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.8.21 12:23
@věrka12345 píše:
@Ann21 snad ano s přítelem od zjištění že mám cystu jsme měli dva styky :hug:

Hlavně to nevzdávat :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.21 12:25

@Ann21 to nehrozí! Jelikož si strašně přeju pár i třeba druhého Klučinu hlavně ať je to zdravé. Můj sen pracovat ve školce se nepodařil tak snad vyjde ten druhý mít dvě děti zase vidět ty malé nožičky a ručičky a pokroky od znovu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.8.21 12:32
@věrka12345 píše:
@Ann21 to nehrozí! Jelikož si strašně přeju pár i třeba druhého Klučinu hlavně ať je to zdravé. Můj sen pracovat ve školce se nepodařil tak snad vyjde ten druhý mít dvě děti zase vidět ty malé nožičky a ručičky a pokroky od znovu :srdce:

To je hezký :) Taky bych jednou chtěla mít druhý. Jsou to zlatíčka :srdce: Mateřství je fakt naplňující, viď. A co Ty víš, třeba se Ti jednou i splní ten druhý sen, člověk nikdy neví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat