Potíže v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 12:57
Potíže v těhotenství

Od sedmého měsíce trpím nespavostí. Nevíte někdo, co s tím?

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.01.03 16:05
Potíže v těhotenství

hypertyreoza v těhotenství

Ráda bych se dozvěděla, jaký vliv může mít rozvinutá tyreotoxikoza matky během těhotenství na správný vývoj dítěte.Jsem na konci druhého měsíce těhotenství a moje endokrinoložka mi předepsala Propycil.Není jeho užívání během těhotenství škodlivé ?

Děkuji za jakoukoliv radu nebo podobnou zkušenost.

Irena

steppka77  19.09.12 12:32

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost se svěděním v těhotenství? Výtok zatím žádný nevidím, ale strašně to svědí, možná kvasinky. Myslíte, že to může uškodit a nebo co s tím? Díky

Sandra752  20.09.12 19:22

To budou urcite kvasinky, musi se to prelecit cipkama a mastickou…nic nezanedbej a bez na gyndu ;-)

kakamila.k  07.11.13 11:59

Mohu se zeptat, jak to docela. Mám teď propycil nově předepsaný a nově jsem také zjistila, že jsem těhotná…

kakamila.k  07.11.13 12:00

Chyba… „DOPADLO“

Hr4sek22  07.11.13 12:22

I já. Dám si před spaním meduňkovej čaj, kterej prý údajně napomáhá dobrýmu spánku, ale stejně se celou noc vrtím jak žížala ;)

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama