Práce promotérky

Anonymní
14.10.20 18:37

PRÁCE PROMOTÉRKY NA

Dala jsem výpověd v práci, je to trošku risk v době kovidu, nicméně jsem to tam nedávala, noční atp..Byla jse na pohovoru ohledně práce promoterky, asistentky prodeje..nabízet parfémy po stáncích v obchodních centrech po celé ČR. Chci se zeptat, nemáte s tímto někdo zkušenost? Neřekli mi pořádně kolik bych si vydělala a na HPP ne brigádu musím mít stálý příjem, ve svém věku i jistoty, na DPP pokud nekecají platí celkem dobře, platí každý denpřes 2tisíce, ale musela bych si odvést pojištění. Na hpp mi řekla, že přesně neví, ale asi kolem 18tisíc, pokud je to v hrubém, tak je to málo, nesedí mi to potom i s tou dpp, jsou tam procenta z prodeje, jenže když nic neprodám? Nebudu věřit, že si vydělají 40tisíc za měsíc v této době. Jaký na to máte názor? Odpracovat musím aspon 16dní v měsíci od rána do večera. Půjdu si vyzkoušet, součást 2 kola výb. řízení…Jinak bych asi musela do fabriky a tam je dřina, peníze však jisté.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2543
14.10.20 18:42

To je aktivní prodej, ne? Mám zkušenost jen z druhé strany, a je to strašně nepříjemný.

Taky jsem si vždycky myslela, že ty holky dělají za provize/prémie z prodeje. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
14.10.20 18:45
@Anonymní píše:
Dala jsem výpověd v práci, je to trošku risk v době kovidu, nicméně jsem to tam nedávala, noční atp..Byla jse na pohovoru ohledně práce promoterky, asistentky prodeje..nabízet parfémy po stáncích v obchodních centrech po celé ČR. Chci se zeptat, nemáte s tímto někdo zkušenost? Neřekli mi pořádně kolik bych si vydělala a na HPP ne brigádu musím mít stálý příjem, ve svém věku i jistoty, na DPP pokud nekecají platí celkem dobře, platí každý denpřes 2tisíce, ale musela bych si odvést pojištění. Na hpp mi řekla, že přesně neví, ale asi kolem 18tisíc, pokud je to v hrubém, tak je to málo, nesedí mi to potom i s tou dpp, jsou tam procenta z prodeje, jenže když nic neprodám? Nebudu věřit, že si vydělají 40tisíc za měsíc v této době. Jaký na to máte názor? Odpracovat musím aspon 16dní v měsíci od rána do večera. Půjdu si vyzkoušet, součást 2 kola výb. řízení…Jinak bych asi musela do fabriky a tam je dřina, peníze však jisté.

Zkušenost mám takovou, že tyhle stánky obcházím oklikou. Tento prodej čehokoliv ve mě nevzbuzuje důvěru. Za 18 tisíc bych nedělala, leda v nouzi nejvyšší. 40 bych taky neočekávala. Ale jinak hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
14.10.20 19:13

Hodne stesti, budes ho potrebovat :palec: :lol: Vetsinou se tato „prace“ dela na DPP, aby na tom vydelala firma, ne ty. Kdyz jsi sikovna a umis lidem zbozi vnutit, tak si muzes i hodne vydelat, ALE spousta lidi tyhle stanky obchazi oklikou, protoze parfemum vubec neveri - nic moc kvalita, dlouho vonet nevydrzi, ale cenove se pohybuji jak kvalitnejsi vonavky. Navic, co vim, tak jsou firmy, kde si ty vonavky musis predem koupit za sve penize a pak je prodavas :roll: kdyz sikovna nejsi a neumis to lidem vnutit, tak si za cely den muzes vydelat take jen dve stovky, protoze jsi samozrejme placena podle prodeju. Proto oni ani nechteji dat praci na HPP, protoze by ti museli platit, i kdyz nic neprodas a to se jim samozrejme nevyplati 8)

Obrazek si udelej sama, ja jen nechapu, ze v tehle nejiste dobe davas vypoved z prace, kde mas prijem jisty :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 19:26

Za mlada jsem se tim par let docela dobre uzivila, ale pracovala jsem pro zname firmy, Danone, Pepsi, alkoholy, atd. Jezdila jsem po cele republice, delala i na spouste super akcich. Ale ta doba uz je davno pryc a to co se dnes objevi obcas za stanek nekde, je opravdu zoufalstvi. Ja bych ti to nedoporucila ani nahodou. Snad jedine zkusit nejakou profi agenturu na hostesky, ale v tehle dobe stejne nic nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
195
14.10.20 19:31

Takové stánky obcházím, jsi si jistá, že to nebude na živnost? Prostě aktivní prodej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
14.10.20 22:07

Za mě taky nic moc, na výšce jsem se k tomu dostala při hledání brigády, vzali mě na zkušební den a když jsem viděla, co to obnáší (výřečnost - kterou nemám, vtíravost - kterou ani mít nechci, být z 20 pokusů 19× odmítnutá nebo ignorovaná…),tak jsem to o přestávce zabalila a prostě prchla…doteď mám divný pocit, když kolem takových stánků chodím… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:42

práce promoterky

Jsem jen vyučená prodavačka a ted jsem dělala po fabrikách, ztéto poslední jsem odešla ve zkušebce, jinak by mě nepustili až za 2 měsíce a už se to tam nedalo zvládat dělat normy, nejít ani na záchod, bez přestávek i obědových jak otrok..ale lituji měla jsem to tam nějak přežít přes zimu, i za cenu zdraví, dělala jsem i noční, ty mi moc nesedí, člověk si dnes nevybere..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama