Práce u T-mobile

Anonymní
6.3.20 16:57

Práce u tmobile

Ahojky holky,
nemáte některá zkušenosti s prací u T-mobile?
Mám praxe a zkusenosti pouze ve školství, ale bohuzel už mesic nemohu najít zadnou praci, zpet se mi z pohovoru neozyvaji a už jsem z toho spatna..
Vim, že z těchto firem jako T-mobile apod se aspoň ozvou, tak bych ráda nejake osobni zkusenosti od Vas..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

791
6.3.20 18:31

No u nás ve městě pracuji jen slepice jestli myslíš pobočku… :lol: osobní zkušenost naštěstí nemám… To už radši nějakej obchoďák :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
6.3.20 19:12

Nemám, ale zkus to, za to nic nedáš… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
6.3.20 20:01

Co bys ráda věděla?? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 21:46

Výplata bude pěkná. Záleží na městě. Alfa omega je prodej. Na to se příprav i na pohovoru. Scénky typu prodejte mi tuhle židli atd… Ten tlak na prodej někdo není schopný unést a odchází, ale proč to nezkusit, třeba vydržíš rok :nevim: rovnou dodávám pojišťovny, banky, pošty to je úplně to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 22:09

@alisekR
Zajímá mě jak například probíhal pohovor, kdy muze clovek nastoupit apod.. jedna se o pozici “volejte za t-mobile”

• Nahlásit
  • Citovat
6.3.20 22:34
@Anonymní píše:
@alisekR
Zajímá mě jak například probíhal pohovor, kdy muze clovek nastoupit apod.. jedna se o pozici “volejte za t-mobile”

Tyhle firmy mají většinou asessment centr, takže je tam třeba 10 uchazečů. Je společná část, představení, týmový úkol. Pak individuální část, kde vyplňujete psychotesty a třeba máte eseji popsat, jak vypadá váš ideální pracovní den. Mezitím si volaji jednotlivce a je prodejní scénka a rozhovor. Nebo postupně vyřazují. Po společné části vyřadí 2, po individuální 3 a pět vás opět jde na rozhovor a řeší se třeba plat a detaily. U pohovoru počítej minimálně tři lidi - personalista, psycholog, vedoucí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 22:35

Nástup bývá v inzerátu. Klasika dohodou od 1. 15.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
6.3.20 23:16
@Bubla Bůčková píše:
Tyhle firmy mají většinou asessment centr, takže je tam třeba 10 uchazečů. Je společná část, představení, týmový úkol. Pak individuální část, kde vyplňujete psychotesty a třeba máte eseji popsat, jak vypadá váš ideální pracovní den. Mezitím si volaji jednotlivce a je prodejní scénka a rozhovor. Nebo postupně vyřazují. Po společné části vyřadí 2, po individuální 3 a pět vás opět jde na rozhovor a řeší se třeba plat a detaily. U pohovoru počítej minimálně tři lidi - personalista, psycholog, vedoucí.

Ne tak takto to u T mobile opravdu není. Už vůbec ne na pozici o které píše tazatelka. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
6.3.20 23:23
@Anonymní píše:
@alisekR

Bude se jednat určitě o práci přes personální agenturu, s tím počítej. A bude to funkce Externí telesales. Budeš volat ty lidem a nabízet. Dostaneš tedy databázy. Dostaneš fixní plat a zbytek provize. Upozorňuji, že dnešní nastavení je hodně divoké a cíle se plní složitě. O tom, že konkrétně tato pozice stojí práci pak nás okolo, netřeba mluvit. Předpokladem je dobrá komunikativnost a schopnost prodat. Psychotesty se opravdu nedělají. Budeš pozvána, u pohovoru bude team leader…ten si tě oťukne. Dle zkušeností z poslední doby…bere se vše, co má ruce a nohy, je málo lidí. Je dobré se připravit, že je to práce náročná a celý den mluvení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.20 11:14

@alisekR OK, ale zakladatelko s tímto se můžeš setkat v korporatu. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama