Pračka LG za 7500,-

741
1.10.14 17:07

Pračka LG za 7500,-

Chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s takto levnými LG pračkami (doteď jsme měli Zanussi za 5500,– ale překvapivě přestala prát, tak nám vrací peníze a poohlížíme se po jiné) Bohužel jsme finančně limitováni, takže tato by nám vyhovovala. Přesto se chci zeptat, jestli náhodou nevíte, jestli s ní nejsou problémy. Díky moc. :mavam:

Je to tato LG F50B9LD: http://www.alza.cz/…d1727568.htm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31610
1.10.14 18:02

@ewanka LG jsou jedny z nejlepších praček, mají především kvalitní motor.My jsme začátkem roku také kupovali výběhový model od LG za 9tisíc a peru skutečně několik praček denně. Zatím dobrý :lol: Možná to je i ten samej, ale nemám u sebe papíry takže nepotvrdím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
741
1.10.14 18:05

Super díky moc, to mě potěšilo :dance: té pračce, co jsme měli doteď, právě odešel motor! :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5455
1.10.14 18:10

Máme LG (už nevím který typ) od roku 2003. Peru hodně a jede furt jak ďas, a to střídám prášky a domácí mýdlové gely. Ťuky, ťuk, ať nám ještě dlouho vydrží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
888
1.10.14 18:34

@ewanka také se mi pokazila pračka a potřebuji do konce týdne vybrat novou, ale nevím jestli není málo na 5 kg prádla??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1199
1.10.14 19:00
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
741
3.10.14 15:13

Díky moc, mně zatím 5 kg prádla nevadí, uvidíme až přijdou děti no…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze