Pracují realitní makléři o víkendu?

Anonymní
16.5.21 10:08

Pracují realiní makléři o víkendu?

Blbá otázka, ale pracují realitni makléři i o víkendu? Tedy není blbé jim v neděli zavolat ohledně nabídky domu k prodeji?
Objevil se v naší lokalite dum o ktery mame vazny zájem a nechci, aby nás někdo předběhl, ale zase nechci nekoho rusit :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21651
16.5.21 10:11

Tak to zkus, maximálně ti to nezvedne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 10:11

@Janli to byla druha varianta, je to je pravda :)

• Citovat
  • Nahlásit
1444
16.5.21 10:12

Myslím, že SMS nic nezkazis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
16.5.21 10:12

Obvykle mají služební telefon a soukromí.
Tudíž, můžeš to zkusit, vipc než AB ti nenaskočí a nebo ti to sám zvedne. Dostávají vysokou provizi, nemyslím si že by byl naštvanej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
16.5.21 10:17

Já bych za kšeft i o víkendu byla ráda, mně ať klienti klidně volají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
16.5.21 10:21

Myslim si ze pracuji, ty jsou v kontaktu 24/7 jen aby neprisli o kseft :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3886
16.5.21 10:23

Zavolej, případně napiš. Nebudes první a ani poslední, když nebude chtít, nebude reagovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
16.5.21 10:25

Byvaly byl a pracoval i na dovolene, dokonce i jednou behem intimni chvilky rekl, to je dulezity klient, to musim vyridit. Ja osobne bych reailitakovi, kteremu se nedovolas neverila. My kdyz prodavali dum, byla super nabidka od znamych, odkazala jsem je na naseho reaitaka a celou nedeli nedostupny, vymenili jsme ho. Nakonec ta nabidka nebyla top, ale kdyby byla, mohli jsme o ni prijit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8537
16.5.21 10:46

Pokud o nemovitost máte zájem, tak určitě volejte. Takto dcera známých přišla o byt, který se jim líbil. Bylo jí hloupé volat v neděli. A v pondělí ráno už měla realitka kupce.
Mrkni, kdy byla nabídka vložena. Pokud třeba v sobotu, tak i to je známka toho, že realiťák pracuje.
Jenom je otázka, jak se realitka postaví k zájemcům. Pokud jich bude hodně, tak se často vyberou kupci s hotovosti a udělá se aukce, kdo dá víc. Pokud na peníze majitel nepospíchá, tak je aukce i s těmi, co by vyřizovali hypotéku. Dnes už většinou není prodej formou - klient si řekne cenu a realitka to prodá tomu, kdo byl první z těch, kdo na nabídku kývnul.
Pokud je nemovitost zajímavá, tak bývá zájem obrovský.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 10:51

@astoret celou neděli nedostupný… :roll:. Tohle miluju…taky pracujeme v realitních a finančních službách a z představy klientů, že nemáme nikdy nárok na volno a klid pro rodinu, je mi někdy fakt smutno… kdyby mi klient řekl, že mě vymnění, protože jsem mu v neděli nezvedla telefon, tak si pomyslím něco o jeho inteligenci…

• Citovat
  • Nahlásit
2956
16.5.21 10:55

Napsala bych mail a sms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
16.5.21 10:55

Služební telefon mam večer, o víkendu a o svatcich vypnutý. Naučila jsem se, že život není jen o práci a penězích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2683
16.5.21 11:07

Když jsem předloni kupovala chalupu, tak o víkendu žádný nereagoval,,,ale mejlíky jsem psala, abych byla „v pořadí“. Jasně, tehdy mi to vadilo, měla jsem pocit, že ztrácím čas,,, zpětně s chladnou hlavou samozřejmě uznávám, že mají nárok na víkend. A kor v dnešní době, kdy je o nemovitosti takovej zájem, tak si myslím, že i kdyby pracovali jen tři dny v týdnu, tak se v poho uživí.
Takže mejlíka nebo reakci na inzerát určitě pošli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
16.5.21 11:13
@Anonymní píše:
@astoret celou neděli nedostupný… :roll:. Tohle miluju…taky pracujeme v realitních a finančních službách a z představy klientů, že nemáme nikdy nárok na volno a klid pro rodinu, je mi někdy fakt smutno… kdyby mi klient řekl, že mě vymnění, protože jsem mu v neděli nezvedla telefon, tak si pomyslím něco o jeho inteligenci…

Na druhou stranu-z jedne prodane nemovistosti ve vysce 6 000 000,– (dnes normalni cena) mas tolik (eventualne realitka), co ma standardne pracujici clovek za cely rok :nevim: My jsme treba pronajimali byt bez realitky a najednou nas byt nabizelo asi 6 realitnich kancelari. Na prohlidku prisli 5 minut pred klientem a za to si od nej vzali 12 000,– -prijde me to proste silene :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat