Praha 14 školky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12683 příspěvků 12.08.11 09:24
Praha 14 školky

ahoj
včera jsme se tu bavili o školkách a já bych ráda věděla, jak je to na praze 14, jestli má cenu jít na zápis, i když vím, že je nevezmou (prostě, aby nás odmítli a v dalším roce byla větší šance), jak vlastně vybírat, kam se hlásit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 12.08.11 13:27

Ehm, vnutím se ti i sem, z naší zkušenosti vyplývá, že šance na přijetí se rozhodně nezvyšuje, když jeden rok s tříletým dítětem ušetříš školce administrativu… Oni o tobě ani další rok nevědí, že jste minulý rok existovali… Jediné, jak dostat dítě v těhle přecpaných lokalitách do školky, je vyhovovat všem kritériím anebo poskytnout finanční dar.....

jizvíková
Extra třída :D 12683 příspěvků 12.08.11 17:32

ty jo, fakt chtěj prachy??

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 28.05.12 12:57

AHOJ, TENTO PŘÍSPĚVEK JE STARÝ ROK, ZAJÍMALO BY MĚ, JAK TO VYPADÁ SE ZAPISY TEĎ, PRAHA 14 JESTLI MÁTE NĚKDO NYNĚJŠÍ ZKUŠENOSTI.. DÍKY MOC

muffinka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.12 13:46

Mám.Mě řekla ředitelka že mi ho ´jspíše nevezmou protože mají stop stav a ať to skusím příští rok,že to už by mi ho vzít měla protože je předškolák :evil:

jizvíková
Extra třída :D 12683 příspěvků 04.09.12 20:29

TAk jak to vypadá letos? a jaké školky jsou ok

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 05.09.12 18:28
@jizvíková píše:
TAk jak to vypadá letos? a jaké školky jsou ok

hmm by mě taky zajímalo
soukromá stjí 6tis

jizvíková
Extra třída :D 12683 příspěvků 11.09.12 19:47

Tak nějaké info??

sestrickaklara
Nováček 3 příspěvky 13.09.12 11:02

Ahoj Holky, mám třletou mateřskou a synkovi budou tři roky až 12.12.2013.Pře­myšlela jsem že přejdu na nový systém a syna dám už příští rok do školky, protože mě šéf uhání abych už nastoupila normálně do práce. Což by se mi taky líbilo. Volala jsem na MŠ Štolmířská a tam mi jen řekli ať si příjdeme v březnu 2013 na zápis ale myslím že moc velké šance nemáme, když nebudou ty tři roky :(.Zná někdo z vás tuhle školku?

jizvíková
Extra třída :D 12683 příspěvků 13.09.12 11:09
@sestrickaklara píše:
Ahoj Holky, mám třletou mateřskou a synkovi budou tři roky až 12.12.2013.Pře­myšlela jsem že přejdu na nový systém a syna dám už příští rok do školky, protože mě šéf uhání abych už nastoupila normálně do práce. Což by se mi taky líbilo. Volala jsem na MŠ Štolmířská a tam mi jen řekli ať si příjdeme v březnu 2013 na zápis ale myslím že moc velké šance nemáme, když nebudou ty tři roky :(.Zná někdo z vás tuhle školku?

praha 14 má ve stanovách děti od 3 let k datu 31.8.. jinak se da udelit vyjimka, ale vetsinou jen, kdyz tam ma sourozence

sestrickaklara
Nováček 3 příspěvky 13.09.12 11:11

Hmmm, tak to máme smůlu. Díky

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63691 příspěvků 3 inzeráty 04.02.13 15:23

Oživuji diskuzi :-) zajímají mě zkušenosti těch, kdo už dítka ve školkách máte… kterou doporučíte či naopak ne? Zajímá mě celá Praha 14, stejně musím autem.

Navstevniceopet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.13 16:14

Mám super zkušenost se školkou Šestajovická v Hloubětíně - chodily tam obě dcery, ta mladší tedy letos končí… Výborné učitelky, pro děti by se přetrhly, ale zase jsou dostatečně důsledné. Jsou velmi chápavé i co se týká „složitějších“ dětí. Spousta akcí pro děti, hodně výtvarničení, bazén za rohem (chodí každý týden se školkou plavat), výlety a naprosto dokonalá školka v přírodě.

jizvíková
Extra třída :D 12683 příspěvků 11.08.13 11:31

Ahoj holky
jak je to se stravným na Paculově? když vím, že nebudou 2 dny v týdnu kluci chodit, nahlásím a peníze se vrací-převádějí či jak to je?

SIINA
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 18.02.17 06:04

Jak je to se spadovosti MŠ na Praze 14 zakladky jsou podle ulic je to tak i se školkou?
Mohu dát přihlášku do více školek případně?
Nějaký tip na školku kam lze donést vlastní stravu? Díky moc za reakce…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >