Pravnik u soudu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 18:00
Pravnik u soudu

Zdravim maminky chci se zeptat kolik stoji pravnik u soudu o deti a kdy se to plati dekuji

Reakce:
mofiz
Závislačka 2712 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 18:20

Každý pravnik má svou cenu někdo 3000, někdo 5000 takže musíte se pozeptat, budou chtít zálohu a platba hned po rozsudku

Keyllah
Extra třída :D 10686 příspěvků 06.02.19 20:56

Taky bude záležet, co od něho čekáš? co požaduješ? aby byl u soudního jednání? u všech? aby sepsal nějaké právní dokumenty? Kolik jich bude? Bude následně i reagovat na repliku manžela? Budeš chtít mimo první konzultaci i nějaké další? Pujde jen o děti, nebo i o rozvod a majetkové vypořádání?
Cenu mají dost individuálně, záleží z jakého velkého/malého města jsi a jestli si vybereš právníka typu Sokol, nebo nějakého no-name. Většinou se platí dopředu záloha, na jejiž výši se dohodnete a zbytek po pravomocném rozsudku…

dva_chlapi_v_chalupe
Nováček 5 příspěvků 07.02.19 01:17
@Anonymní píše:
Zdravim maminky chci se zeptat kolik stoji pravnik u soudu o deti a kdy se to plati dekuji

Pokud byste potřebovala s něčím poradit, dejte vědět. Jsem právník -(nedělám trestní právo), ale co budu vědět mužů poradit aspoň po SZ.
Hodně štěstí a méně nervů! :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 11:55
@dva_chlapi_v_cha­lupe píše:
Pokud byste potřebovala s něčím poradit, dejte vědět. Jsem právník -(nedělám trestní právo), ale co budu vědět mužů poradit aspoň po SZ.
Hodně štěstí a méně nervů! :palec:

Dobrý den, budu se rozvádět z důvodu, že manžel si našel milenku, do které se zamiloval a nechtěl to ukončit, tak jsem to s ním ukončila já. Děti ho kvůli tomu, co provedl a jak se ke všemu postavil odmítají a nechtějí se s ním ani vidět. Má oficiální plat 20000,. ale neoficiálně má okolo 30000,–. Platí celkem 6000,– na dvě děti. Když ho poprosím, jestli by zaplatil např. půlku na kroužek nebo mimořádný větší výdaj na dcery, tak nereaguje nebo napíše, že tedy jo, ale musí jít s ním dcery do kina, jinak ne. Vzhledem k tomu, že je hodně zklamal a na veřejnosti, když nás potkal, je ani nepozdravil, ho dcery odmítají a nechtějí s ním nikam chodit. Chce si s milenkou vzít půjčku na dům a nechal si proto zvýšit příjem, takže bych chtěla zažádat o zvýšení alimentů. Máme šanci? A co mám proto udělat. Dekuji

Keyllah
Extra třída :D 10686 příspěvků 07.02.19 11:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, budu se rozvádět z důvodu, že manžel si našel milenku, do které se zamiloval a nechtěl to ukončit, tak jsem to s ním ukončila já. Děti ho kvůli tomu, co provedl a jak se ke všemu postavil odmítají a nechtějí se s ním ani vidět. Má oficiální plat 20000,. ale neoficiálně má okolo 30000,–. Platí celkem 6000,– na dvě děti. Když ho poprosím, jestli by zaplatil např. půlku na kroužek nebo mimořádný větší výdaj na dcery, tak nereaguje nebo napíše, že tedy jo, ale musí jít s ním dcery do kina, jinak ne. Vzhledem k tomu, že je hodně zklamal a na veřejnosti, když nás potkal, je ani nepozdravil, ho dcery odmítají a nechtějí s ním nikam chodit. Chce si s milenkou vzít půjčku na dům a nechal si proto zvýšit příjem, takže bych chtěla zažádat o zvýšení alimentů. Máme šanci? A co mám proto udělat. Dekuji

Podat návrh na zvýšení k soudu. Kdy naposledy se to řešilo? a kolik mu tedy nyní, po zvýšení, v práci vyplácí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 12:34
@Keyllah píše:
Podat návrh na zvýšení k soudu. Kdy naposledy se to řešilo? a kolik mu tedy nyní, po zvýšení, v práci vyplácí?

Je to čerstvé, v červnu 2018 se odstěhoval a v září se řešily alimenty. Papírove má zvýšený příjem na 27000,.

Keyllah
Extra třída :D 10686 příspěvků 07.02.19 13:26
@Anonymní píše:
Je to čerstvé, v červnu 2018 se odstěhoval a v září se řešily alimenty. Papírove má zvýšený příjem na 27000,.

tak to nevím, jestli bych žádala tak brzy znovu :think: nenastupuje nějaké dítko v září do 1 třídy, druhý stupeň? na SŠ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 14:47
@Keyllah píše:
tak to nevím, jestli bych žádala tak brzy znovu :think: nenastupuje nějaké dítko v září do 1 třídy, druhý stupeň? na SŠ?

V září začala starší dcera chodit na druhý stupeň, mladší chodí do 3 třídy. Asi tedy ještě počkám

mofiz
Závislačka 2712 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 16:01

Tak platí podle tabulek. Já když chtěla navýšit soudkyně mi řekla tak si nemusíte platit penzijní a úrazové a máte peněz víc nashle 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >