Přidělení Ex Offo, dotaz pro soudce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

muska666
Stálice 91 příspěvků 19.07.18 15:50
Přidělení Ex Offo, dotaz na soudce

Ahoj skupino…chtěla bych se zeptat…řeším právě úpravu poměrů nezletileho ditete…
S otcem jsme se domluvili dohodou, kterou jsem obema podepsanou odnesla k soudu.
Otec se vsak u prvniho stani vymluvil a omluvil pro nemoc a nam soud odrocili o pul roku…coz je hruza…chteli ho nechat proběhnout v otcove nepritomnosti, ale to jeho pravnik, ktereho si na mne najal…podrazak…ne­dovolil, ze chteji dohodu celou zmenit a snad podat i svou vlastni.. :zed:.chci se zeptat..žádala jsem soud o přidělení bezplatneho pravnika, nevite za jak dlouho se dozvim zda mi ho daji nebo ne???
Nemate nekdo zkusenost se soudkyni Danou Haňkovou???
 Děkuji

Reakce:

Apů
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 19.07.18 16:20

Myslím, že advokáta zdarma přidělují jen ve skutečně vážných případech silnějšího kalibru. Spory o děti do toho nespadají, tam nehrozí např. vězení… :think:

muska666
Stálice 91 příspěvků 19.07.18 16:54
@Apů píše:
Myslím, že advokáta zdarma přidělují jen ve skutečně vážných případech silnějšího kalibru. Spory o děti do toho nespadají, tam nehrozí např. vězení… :think:

No..taky si myslim, ze moc sanci nemam…ale uvidime…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >