Příjezdový formulář

Anonymní
14.8.21 19:20

Příjezdový formulář

Chtěla jsem před odjezdem z dovolené poctivě vyplnit formulář, abych ho měla vyplněný. Blblo mi to, tak jsem to nevyplnila. Jeli jsme autem. Na hranicích nás nikdo nezastavil, tudíž to po nás nikdo nechtěl. A teď otazky. Opravdu všichni ten formulář vyplni a jde na testy? Jak to dělají lidé, kteří nemají internet v mobilu (už nám jich dost) a ani chytrý telefon? Chtěla jsem formulář vyplnit poctivě po příjezdu domů. Dva dospělí, dvě děti - děti napíšu pouze k jednomu rodiči nebo k oběma? Nezajímají je další spolucestující tím autem? A další komplikace - hlásí mi to chybu u adresy a já vůbec netuším, jakou adresu tam dát?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
965
14.8.21 19:24

My jsme po navratu z dovolene nic nevyplnovali a nesli jsme ani na testy. Zustali jsme ale doma a delali jsme si kazdy den po dobu cca 5dni antigeny. Meli jsme sileny jet lag, tak jsme si to proste “odkarantenovali” a postupne to dospavali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24523
14.8.21 19:27

Jestli už jsi doma, tak bych se na to vykašlala. Když nemám internet, tak to vyplním tam kde jsem ubytovaná ne? Hotely, kempy apod mají WiFi. V nejhorsim třeba někde v mekaci nebo nebo na benzínce bývá volná Wifina a chytry telefon má dneska skoro každý. Jinak děti stačí vyplnit k jednomu rodiči. U adresy mi to taky dlouho házelo chybu, já tam vyplňovala číslo orientační a ono se musí komplet popisne, tak kvůli tomu mě to nechtělo pustit. Jinak ano, jeli jsme 2× a pokaždé jsem vyplnila formulář ještě než sme překročili hranice, kdyby nás kontrolovali, tak mi to za problémy nestojí. Na test jsme šli další den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 19:27
@Sardelka píše:
My jsme po navratu z dovolene nic nevyplnovali a nesli jsme ani na testy. Zustali jsme ale doma a delali jsme si kazdy den po dobu cca 5dni antigeny. Meli jsme sileny jet lag, tak jsme si to proste “odkarantenovali” a postupne to dospavali.

Já si právě myslím, že to tak dělá spousta lidí. Dospěli jsme očkování, tak nic nemusíme. Děti mám ale objednané už dopředu na testy - s předstihem, protože objednací lhůty jsou opravdu šílené. Jsou dvě varianty - zrušit testy nebo to nějak vyplnit - akorát jsem pořád nepřišla na to, jak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 19:30
@Kriss Tina píše:
Jestli už jsi doma, tak bych se na to vykašlala. Když nemám internet, tak to vyplním tam kde jsem ubytovaná ne? Hotely, kempy apod mají WiFi. V nejhorsim třeba někde v mekaci nebo nebo na benzínce bývá volná Wifina a chytry telefon má dneska skoro každý. Jinak děti stačí vyplnit k jednomu rodiči. U adresy mi to taky dlouho házelo chybu, já tam vyplňovala číslo orientační a ono se musí komplet popisne, tak kvůli tomu mě to nechtělo pustit. Jinak ano, jeli jsme 2× a pokaždé jsem vyplnila formulář ještě než sme překročili hranice, kdyby nás kontrolovali, tak mi to za problémy nestojí. Na test jsme šli další den.

Znám spoustu lidí bez chytrych telefonu. U adresy mi to hází chybu u ulice, ale já mám vesnici a jinak napsat nejde. :nevim: Mám děti objednané na testování kvůli příjezdu z dovolené - jinak bych asi uvažovala o tom, že ti nevyplnim.

• Citovat
  • Nahlásit
24152
14.8.21 20:17
@Anonymní píše:
Chtěla jsem před odjezdem z dovolené poctivě vyplnit formulář, abych ho měla vyplněný. Blblo mi to, tak jsem to nevyplnila. Jeli jsme autem. Na hranicích nás nikdo nezastavil, tudíž to po nás nikdo nechtěl. A teď otazky. Opravdu všichni ten formulář vyplni a jde na testy? Jak to dělají lidé, kteří nemají internet v mobilu (už nám jich dost) a ani chytrý telefon? Chtěla jsem formulář vyplnit poctivě po příjezdu domů. Dva dospělí, dvě děti - děti napíšu pouze k jednomu rodiči nebo k oběma? Nezajímají je další spolucestující tím autem? A další komplikace - hlásí mi to chybu u adresy a já vůbec netuším, jakou adresu tam dát?

Chybu u adresy ti to hlásí, protože ta se nevyplňuje, ale vybírá z nabídky. Musíš si na straně rozbalit nabídku a v ní vybíráš ulici a číslo popisné, nevyplňuješ tam nic. Formulář vyplní jedna dospělá osoba, doplníš sebe a osoby s tebou cestující - dospělé i děti. Jako je to maličkost rozhodně bych neriskovala komplikace tím, že se na to vykašlu. Na testy se chodí, pokud nepřijíždíš ze „zelené“ země - seznam najdeš na internetu, myslím, že je dokonce i na začátku toho formuláře. Při příjezdu ze zelených zemí očkovaní ani děti na testy nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:22
@hanka.br. píše:
Chybu u adresy ti to hlásí, protože ta se nevyplňuje, ale vybírá z nabídky. Musíš si na straně rozbalit nabídku a v ní vybíráš ulici a číslo popisné, nevyplňuješ tam nic. Formulář vyplní jedna dospělá osoba, doplníš sebe a osoby s tebou cestující - dospělé i děti. Jako je to maličkost rozhodně bych neriskovala komplikace tím, že se na to vykašlu. Na testy se chodí, pokud nepřijíždíš ze „zelené“ země - seznam najdeš na internetu, myslím, že je dokonce i na začátku toho formuláře. Při příjezdu ze zelených zemí očkovaní ani děti na testy nemusí.

Tak to asi špatně čtu. Pustí mě to vyplnit jen osoby mladší 18 let. Blbne mi trošku internet, takže mi to adresu nenabízí, abych něco vybrala. Asi jsem špatně četla a mám špatně informace, ale i ze zelené země se musí na testy. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24152
14.8.21 20:36
@Anonymní píše:
Tak to asi špatně čtu. Pustí mě to vyplnit jen osoby mladší 18 let. Blbne mi trošku internet, takže mi to adresu nenabízí, abych něco vybrala. Asi jsem špatně četla a mám špatně informace, ale i ze zelené země se musí na testy. :nevim:

Očkovaní a děti nemusí. A tu další osobu tam v tom formuláři máš. Vyplňovala jsem to minulý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:52
@hanka.br. píše:
Očkovaní a děti nemusí. A tu další osobu tam v tom formuláři máš. Vyplňovala jsem to minulý týden.

Nemusí děti do 6 let. Mám starší děti. Jdu se na to ještě jednou podívat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 21:05
@hanka.br. píše:
Očkovaní a děti nemusí. A tu další osobu tam v tom formuláři máš. Vyplňovala jsem to minulý týden.

Adresa mi v počítači vyplnit nejde, na mobilu ano. :nevim: Druhou dospělou osobu jsem tam opravdu nenašla. Informace, že i děti starší 6 let musí na testy mám už ze začátku srpna (předtím to bylo nad 12 let).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 21:10

Na formuláři není ani možnost někde uvest, že jsme očkování a nemusíme na testy. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat