Kde se dá v Praze 25. 12 dobře najíst

Lo
6101
9.12.19 07:42

Prosím, holky z Prahy o radu

Zdravim :mavam: 25.prosince jedeme s přítelem do Prahy na vánoční trhy. Chtěli bychom jít i do nějaké restaurace, se dobře najíst. Dáte mi tip, prosím? Tipy bych sice i nějaké měla, ale je problém s otevírací dobou, jelikož 25. jich je dost zavřených. Nevíte o něčem, kde je to fajn a bude i otevřeno? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1718
9.12.19 07:48

@Lo Hrozne zalezi na tom, co povazujes za fajn, jestli chces vyslovene vanocni jidlo nebo i jine a kolik jsi ochotna utratit. Myslim ze v centru bude otevreno temer vse, mozna zarezervovano. Hodne restauraci dela specialni vanocni menu za specialne vysoke ceny, napr Imperial a Next door :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6101
9.12.19 07:54
@Helca83 píše:
@Lo Hrozne zalezi na tom, co povazujes za fajn, jestli chces vyslovene vanocni jidlo nebo i jine a kolik jsi ochotna utratit. Myslim ze v centru bude otevreno temer vse, mozna zarezervovano. Hodne restauraci dela specialni vanocni menu za specialne vysoke ceny, napr Imperial a Next door :nevim:

Imperial jsem koukala, na 25 už nejdou zadávát rezervace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2223
9.12.19 07:55

Kalina Kampa - jedna z tech lepsich. Na Staromaku Mincovna - ceska, moderni, supr Plzen. Lokal v Dlouhy ulici (nebo Bila Kuzelka) - klasicka ceska hospoda. Se mrkni treba na Trip Advisor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
9.12.19 08:07

@Lo Ja treba Lokal moc nemusim, nemaji vsude stejnou kvalitu… ale Kolkovny ci jak se ta sit jmenuje nebo Potrefene Husy, taky byvavala vyhlasena ceska U Posty, ale je u hlavniho nadrazi, mrkni jestli maji web :think: Nebo U Tygra ci U Bansethu, ale ta uz je zas trochu mimo centrum…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
9.12.19 08:29

Zkus Krystal, pripadne Kantyna, ale neni to zadna romantika, maji vyborny maso.
Pak treba Amano nebo neco ze site La bottega :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 08:43

@Lo V Hooters by se příteli mohlo líbit a ze Staromáku je to kousek :-)
Jinak pokud by bylo otevřené Theatro, Cacao Prague, Bistro hotelu Grandior, restaurace hotelu Diplomat, Asian Temple tak to jsou tak z hlavy mé tipy v lokalitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8950
9.12.19 09:37

Restaurace tu uz byly jmenovane, ale 25.12. uz trhy nebudou, nebo?
Abyste nekoukali na zavrene kramky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
9.12.19 10:49

Trhy jsou do 6.1, za mne brasileiro u zelene zaby, u medvidku, terasa u prince, cafe louvre, cafe mozart, u zlate konvice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8950
9.12.19 11:14
@Peggy54 píše:
Trhy jsou do 6.1, za mne brasileiro u zelene zaby, u medvidku, terasa u prince, cafe louvre, cafe mozart, u zlate konvice

OK, tak super.
U nas prave vsechno konci uz 24.12., nektere jsou i jen do 22. nebo 23.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
9.12.19 11:52

Trhy zcela jiste budou pro turisty, i svaracek a podobne namky… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
9.12.19 12:29

@Nairol my prave chodime na novorocni vyprostovaci svaracek a pak do nektere z techto restauraci, ale mame treba dva mesice rezerve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
10.12.19 15:30

Abyste nebyli zklamaní, teď jsem byla v Brně a mají tam mnohem hezčí stánky a lepší pochutiny i sortiment obecně. V Praze máme sotva půlku. :,( Jinak doporučuji řetězec Lokál, polední menu bývá úplně top - zjistíte den předem (jestli chcete českou klasiku, či spíš něco lehčího) a můžete si dle toho vybrat provozovnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.19 15:45

@Lo
Skuste voucher na slevomate v restauracii va bene alebo la scala chodievame tam na veceru pri kazdom vyroci/oslave

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama