Dělat test, když bude menstruace až za 24.?

5.4.13 22:20

Prosím o radu holky

Ahoj holky, musím se vás na něco zeptat, je to asi 14 dní co jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk a dva dny na to sem dostala menstruaci ale byla uplně minimální. a ted už týden mě bívá špatně od žaludku, dnes mě začli trošku bolet prsa, mám je dost citliví na dotek a pořád mě pálí žáha, tak sem se chtěla zeptat jestli je možný abych byla těhotná a kdy si mám asi udělat test, dneska sem si dělala a byla tam jen jedna čárka, nevím jestli není brzo, mám počkat až do menstruace??? tu mám mít 24 díky holky :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2118
5.4.13 22:21

Počkej až do menstruace, ještě je brzo :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3839
5.4.13 22:23

Hm, mislim, ze muzes bit tehotna… Skus si udelat jeste test… Anebo uplne nejlip - zajdi k doktorovy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20885
5.4.13 22:28

@Black_Orchids máš tam hrubku. zajdy ne zajdi :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
5.4.13 22:29
@Black_Orchids píše:
Hm, mislim, ze muzes bit tehotna… Skus si udelat jeste test… Anebo uplne nejlip - zajdi k doktorovy ;)

já myslím, že těhotné se bít nemají… ale do doktora bych šla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
505
5.4.13 22:29

Byt né bit :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
5.4.13 22:29

A ještě jednu vidím Zkus a ne Skus :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
5.4.13 22:30
@Regina Hero píše:
já myslím, že těhotné se bít nemají… ale do doktora bych šla ;)
:lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
5.4.13 22:32
@Black_Orchids píše:
Hm, mislim, ze muzes bit tehotna… Skus si udelat jeste test… Anebo uplne nejlip - zajdi k doktorovy ;)

8o 8o. Snad mYslim a Zkus ne??? A doktorovy je jako k panovi takze doktorovi, ne??? To je asi sranda, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.13 22:33

Dneska sem si ty testy dělala 2 a nic tak ještě skusím počkat. Kdy si mám zhruba udělat další test??? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2118
5.4.13 22:34

Zítra?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
761
5.4.13 22:35

Těhotná být můžeš, udělej si test ještě po termínu očekávané menstruace…

slečny, chtělo by to procvičit mateřský jazyk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.13 22:40

Zitra? myslíž že když sem ta dneska měla jen jednu čárku že tam zítra budou dvě?? já se z toho čekání zcvoknu :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.13 22:41

Tak já teda ještě počkám do menstruace snad to vydržím :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
5.4.13 22:42
@Taminka píše:
8o 8o. Snad mYslim a Zkus ne??? A doktorovy je jako k panovi takze doktorovi, ne??? To je asi sranda, ne?

Co myslíš :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty