6. den průjem u dítěte

Anonymní
26.5.20 10:04

Průjem 6 den

Holky prosím vás nevíte co by to mohlo být původně jsem si myslela že je to opruzeniny jak má prujem ale už to mání na rukou a bříšku noze průjem stále trvá zvýšená teplota též byli jsme u Dr několikrát jediný co že mu vzala crp a má ho nízký takte jsme dostali pribootika a mastičku na ten zadek a poslala nás domu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.5.20 10:15

Nenahrál se mi soubor

• Citovat
  • Nahlásit
207
26.5.20 10:19

Úplně to samé měl můj syn asi před měsícem. Nejdřív jsem to na radu doktorky mazala sudocremem a zinkovou mastí, ale bez výsledku, spíš se to horsilo, tak jsem přestala mazat. Nakonec to asi po dvou týdnech začalo samo ustupovat. Co to bylo jsme nezjistili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.20 10:21
@Jukat píše: Úplně to samé měl můj syn asi před měsícem. Nejdřív jsem to na radu doktorky mazala sudocremem a zinkovou mastí, ale bez výsledku, spíš se to horsilo, tak jsem přestala mazat. Nakonec to asi po dvou týdnech začalo samo ustupovat. Co to bylo jsme nezjistili.

Jenže synnk tomu už šestý den má obrovský průjem a nic nepomáhá

• Citovat
  • Nahlásit
19913
26.5.20 13:16

Průjem, vyrážka, teplota… Na zabití doktorka :roll: byla jsem v první diskuzi, opruzenina u nás vypadá jinak teda :think: no může to být alergie, růst zubů. Třeba pomůže ta mast nová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat