Řádí teď letní chřipka?

478
19.7.15 13:32

řádí teď letní chřipka

Chci se zeptat, neřádí teď nějaká letní chřipka? Byli jsme na týden na Slovensku a devítiletá dcera dostala horečku, bolela ji hlava a břicho. Dělali jsme zábaly na hlavu dávali paralen, po 3 dnech celkem ok, jen nesnese slunko a je taková slabší. To jsem si myslela, že je to z nedostatku tekutin, dcera pije strašně málo, navíc na dovolené ponocovala. Jenže dnes se mi už zdál teplejší i syn, také trošku polehával, ale jinak jedl normálně i nějaké ty lumpárny. Tak si říkám nemáte to také tak, nebo je to z horka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

390
19.7.15 13:33

Řádí, my jsme nemocní (nebo aspoň nastydlí) celá rodina a i většina lidí kolem nás…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
19.7.15 13:33

Upal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
19.7.15 13:36

To jsem si myslela u dcery jenže moc teplo do té středy nebylo, navíc plavala spíš pod střechou. A syn až dnes to jsme už 3 den doma a na slunku jsme nebyli doma máme ventilátory, i když člověk nikdy neví, jak se to tělíčko s tím horkem popere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
19.7.15 13:37

Já vím o třech kamarádkach, ktere mají ted nemocne deti. Průběh byl vždy slabost, horečky dva tři dny a za další dva dny ok. Takze asi ano :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
19.7.15 13:41

Pro představu - jeli jsme na 6 dní ke tchánovcům a pak na 3 dny ke známým na Slovensko: Než jsme dorazili, byla nemocná tchýně. Pak tam měl švagr a jeho dvě dcery angínu, třetí dcera rýmu. Můj muž dostal chřipku po pár dnech, dcera měla další noc horečku a chytla rýmu (ošklivou, má atb kapky). Na Slovensko jsme jeli, tam jejich dcera dostala horečku (hned, od nás ji nechytla), pak kamarád rýmu a nakonec já krk… takže tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
19.7.15 13:45
@allinka píše:
Pro představu - jeli jsme na 6 dní ke tchánovcům a pak na 3 dny ke známým na Slovensko: Než jsme dorazili, byla nemocná tchýně. Pak tam měl švagr a jeho dvě dcery angínu, třetí dcera rýmu. Můj muž dostal chřipku po pár dnech, dcera měla další noc horečku a chytla rýmu (ošklivou, má atb kapky). Na Slovensko jsme jeli, tam jejich dcera dostala horečku (hned, od nás ji nechytla), pak kamarád rýmu a nakonec já krk… takže tak :-)

No, taky dobré :,(, ještě, že dcera už byla 4 dny vykoupaná, jinak by to obrečela (teda obrečela to i tak, strašně se těšila). Naštěstí známí s dětmi byli loajální a taky už potom nechodili na bazén a jeli jako my o den dřív domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
19.7.15 13:51

Taky mám nemocné děti - kašel, horečky. A ještě do pátku léky, se kterými nesmí na slunce. Takže taky paráda v tomhle počasí :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
19.7.15 13:58

@aledud u nas v Čb ne :kytka:

• Citovat
  • Upravit
13178
19.7.15 14:23

@aledud řádí a pořádně :pankac: můžeš očekávat, že lehnete všichni. U nás začala dcera, minulý víkend syn, teď o víkendu já s manželem (v mírnější formě než děti). Je to nějaká střevní viróza podpořená těmi vedry. Nic extra na léčbu - hodně pít, hodně klidu a obvyklé léky na teplotu, průjem, či zvracení (se synem jsem musela až na pohotovost, čekala nás dlouhá cesta… :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
19.7.15 15:10

@neila, manžel se už ptal jestli to taky chytí :dance:, tak se máme na co těšit. Naštěstí průjem ani zvracení nebylo jen bolelo bříško.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13178
19.7.15 15:24

@aledud tak možná vás to jen tak lízne :palec: to si člověk fakt nevybere… Já jsem šťastná, že už mi je lépe :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 15:41

Syn 7 měsíců od včerejška horečky přes 38, dnes se přidalo zvracení a poslední stolici měl řidší :( Po posledních dvou kojeních už nezvracel tak snad se to nezhorší, už jsem chtěla vyrábět na pohotovost, mám strach z dehydratace. Uvidíme co bude večer a snad to nechytí i starší dcera :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
19.7.15 15:46
@mašlička píše:
Syn 7 měsíců od včerejška horečky přes 38, dnes se přidalo zvracení a poslední stolici měl řidší :( Po posledních dvou kojeních už nezvracel tak snad se to nezhorší, už jsem chtěla vyrábět na pohotovost, mám strach z dehydratace. Uvidíme co bude večer a snad to nechytí i starší dcera :zed:

No u těch malých bobků, je to vždy horší, já jsem vždy vařila slabý fenyklový čaj a po lžičkách popř. stříkačkou. Na kapačkách jsem byla s dcerou týden, to měla rok a půl a od té doby pití do děcek rvu i násilím, byla to síla udržet dítě v postýlce aniž by se hýbalo. Zkus všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 17:46

U nas starsi dcera bolesti hlavy, prujem a zvysena teplota a celkova unava a ja bolest v krku a ryma ktera se rozjizdi:-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama