Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Holky mám 4,5 měsíční dceru a má uplně světlounké řasy. Od narození jí zhoustly a vyrostly, ale barva pořád světlá. Je možné že se to ještě vybarví?😊
Mám kamarádku, blondýnku, která má světloučké řasy a obočí do teď ![]()
Ale dají se barvit, řasenka..
@Lucie270897 píše:
Holky mám 4,5 měsíční dceru a má uplně světlounké řasy. Od narození jí zhoustly a vyrostly, ale barva pořád světlá. Je možné že se to ještě vybarví?😊
Ehm..no..v rádiu jsem slyšela jednu paní geneticku co zrovna řešila kvalitu, vývoj barvy vlasů a celkově chloupků dětí.. celkově se počítá s tím, že vývoj ochlupení se ustálí až v pubertě..to znamená, barva, kvalita, atd..