Registrace do porodnice + oblečení

11
19.8.21 12:24

Registrace do porodnice + oblečení

Ahoj, chci se zeptat, jestli se registruje do porodnice az v 36.tt a chodi se tam tydne na kontroly (to mi rekla sestra na gynekologii), a jak to probiha. A jeste otazka je lepsi do porodnice v zimě kosile s kratkym nebo dlouhym rukavem? Jsem z Hradce Kralove, pokud tady nekdo rodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
19.8.21 12:27

Já se nikde neregistrovala, rovnou sem tam jela rodit, ale nejsem HK. Jinak košile je jedno, v porodnici bejva horko ať je zima nebo léto. Já měla třeba jen tílko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
19.8.21 12:27
@Anet89 píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli se registruje do porodnice az v 36.tt a chodi se tam tydne na kontroly (to mi rekla sestra na gynekologii), a jak to probiha. A jeste otazka je lepsi do porodnice v zimě kosile s kratkym nebo dlouhym rukavem? Jsem z Hradce Kralove, pokud tady nekdo rodil.

Jak v které porodnici, zavolej si tam. Ta moje teď kvůli covidu brala až cca od 38 TT. Některé co vím dokonce až v 40 TT.
Co se týče košili, tak si také zjisti, jak to v tvé porodnici je. Tam kde jsem rodila já košile normálně erární a mohla jsi si ji kdykoliv vyměnit za čistou. Byli s dlouhým rukávem, což teď v létě vážně super :roll: Myslím, že ani v zimě v porodnici kvůli miminkům nebude zima. Určitě budou hodně topit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
19.8.21 12:28

Jo a s tou registraci jsem slyšela, že v Praze snad už od 12 TT. V Brně to je až těsně před porodem, jak jsem psala výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
19.8.21 12:34

Do porodnice jsem se objednala až mě tam poslala gynekolozka asi týden před termínem. Rodila jsem v únoru a dubnu a bylo tam vedro a pretopeno. Košile jsem měla jejich, po porodu hodně krvacis a nějaká nehoda je celkem casta, takže jsem byla ráda že to nemusím prát a brát jich tolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
19.8.21 12:35

@Anet89
Také budu rodit v HK, veškeré info máš na stránkách porodnice, tak si to přečti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32482
19.8.21 12:36

@Anet89 registrace podle zvyklostí porodnice. Podívej se na web. Legislativně registrace není vymahatelná a rodičku porodnice odmítnout z toho důvodu nesmí.
Košile určitě s krátkým a větší počet. Kvůli miminům se hodně topí. Vlivem hormonů po porodu se můžeš hodně potit, budou odcházet očistky, teče mléko, dětí blinkaj :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
19.8.21 12:37

Rodila jsem v létě i v zimě, vedro je tam vždycky! Pokud je možnost použij erarni košili, jestli chceš svoje, vezmi jich pro jistotu víc a pocitej ze se můžou zničit.
S registraci neporadim, jsem z Prahy. Kdyz si nejsi jistá, zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
19.8.21 12:40
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18531
19.8.21 14:09

Rodila jsem tam před měsícem. Je tam vedro a stejne doporučuji ty košile erarni. A neregistrovala jsem se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
19.8.21 15:28

Rodila jsem v Hradci před pár dny. Nově je potřeba se registrovat přes jejich web a mít doporučenku od svého gynekologa. Jen se tam registruješ a oni ti udělají vyšetření. Pak zase normálně docháziš ke svému gynekologovi. Až později tě předá gynekolog ke sledování do porodnice někdy kolem 39 týdne. Košile používej erární od nich, k dispozici je jich spousty a nezničis si svoje. Je tam teď docela plno za ty čtyři dny co jsem tam lezela byla porodnice dvakrát zavřená a brali jen akutní případy. Rodí se teď spousty dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat