Reklamace u CEZu

Anonymní
23.5.17 13:15

Reklamace u CEZu

Ahoj holky,
Prosim o rady a zkušenosti.
17.1.2017 jsme predavali nemovitost novemu majiteli. Tudiz jsme na cez hned poslali vsechny potrebne dokumenty o nase ukonceni a vyuctovani. Vsechny udaje byly podepsany nami i novym majitelem. Pak prislo vyuctovani za datum 27.1.2017-13.3.2017 a doplatek 920Kc. Tak jsem to reklamovala anyni se ozvali, ze meli rozdilny udaje v cislech napeti. Pri čemž ja to znovu vse kontrolovalaa vsude mame udano stejne. Takze jsrm dnes reklamovala podruhe. A oni mi napsali, ze na to maji 30 dnia at zaplatime tech 920Kc, ze to pak kdyztak vrati. Jak byste toto resili? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3391
23.5.17 13:19

Taky jsem prodala byt, stavy jsme nahlásili stejné, ale mně tam za konečný nahlášený stav dali ještě nějaký odhad stavu - netuším, jak na to přišli, ale samozřejmě to naskočilo

reklamovala jsem na zákaznické lince a do 30 dní to vyřídili a peníze poslali, až mě to překvapilo

ještě že mám mánii studovat faktury :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 13:21
@Elishka1 píše:
Taky jsem prodala byt, stavy jsme nahlásili stejné, ale mně tam za konečný nahlášený stav dali ještě nějaký odhad stavu - netuším, jak na to přišli, ale samozřejmě to naskočilo

reklamovala jsem na zákaznické lince a do 30 dní to vyřídili a peníze poslali, až mě to překvapilo

ještě že mám mánii studovat faktury :lol:

No to samy jsem udelalaja, ale penize nevratili a naskocilo tam az zahadne moc. Tak nevim jestli jim ted poslat tech 920, abych je pak i s tim preplatkem videla.

• Nahlásit
  • Citovat
3391
23.5.17 13:33

A mají nějakou splatnost?

mně rovnou na té zákaznické řekla, že to vidí, že mám pravdu, ale já se držím radši vždy v mírném přeplatku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 13:39
@Elishka1 píše:
A mají nějakou splatnost?mně rovnou na té zákaznické řekla, že to vidí, že mám pravdu, ale já se držím radši vždy v mírném přeplatku

Splatnost byla10.4.2017 zajimavy je, ze ten den jsem to reklamovala a ten den rano to teprve prislo na meil.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama