Říjnová miminka 2020

Anonymní
16.9.20 20:18

Říjnová miminka 2020

Ahoj budoucí maminky :) Jsem skoro ve 35 tt a čekám první miminko, na které se hrozně těším :)
Po pravdě, chci si jen povídat, nebo se doma ukoušu nudou :D… Čas neutíká, vše připraveno, procházky mne nebaví a to jsem teprve 14 dní doma. Jinak jsem celou dobu chodila do práce :D. Čím si krátíte čas vy a jak se cítíte ke konci těhotenství? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60501
16.9.20 20:43

Rekonstruujeme dům, do toho mám 3 děti, dům a sad.. Co byhc dala za nudu.. Já nastoupila na Md včera, jsem taky 35 tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 20:45

Tak mi jsme se minulý měsíc stěhovali do nového bytu, nakupovali nove vybaveni do bytu a jak už mám vše hotové, jsem nervózní, že není co na práci :D To Vám závidím, že se nenudíte ;)

• Citovat
  • Nahlásit
60501
16.9.20 20:50
@Anonymní píše:
Tak mi jsme se minulý měsíc stěhovali do nového bytu, nakupovali nove vybaveni do bytu a jak už mám vše hotové, jsem nervózní, že není co na práci :D To Vám závidím, že se nenudíte ;)

Já ted řeším stěhování z bytu do domu.. Pp úvaze nakonec pouštím byt ve městě.. Původně jsem si ho chtěla nechat.. Spíš se modlím, aby malý vydržel ještě aspoň 3 týdny.. Protože se lump snaží dostat ven už nějakou dobu :think: :mrgreen: ale těším se, jasně, že už bych ho chtěla mít u sebe.. Ty poslední týdny jsou dlouhé..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
17.9.20 06:18

Ahoooj no já jsem teď ve 34tt, uprostřed, dva měsíce zpatky jsme se stěhovali z bytu do domečku… taky už jsem doma, ale snažím se dělat porad něco, i musím, věci na miminko už mám ze dvou třetin vyprane a vyzehlene, ale ještě nemame hotovy pokojíček :lol:

A jinak přes den mi to dost utíká, rano se starším do školy, pak myčka, pracka, svačina, pak si vařím malinik, relaxuju nebo cvicim… mezitím něco poklidim, vyndam pracku a dam novou, taky casto peču… mám tady omalovánky, tak si i někdy vybarvuju nebo lustim křížovky… v poslední době susim jablicka, nebo když bylo sezonní ovoce, tak jsem zavarovala. Mezitím nez si uvarim oběd a sním ho, už je pomalu odpoledne, a to si třeba taky pustím relaxaci, pak zase něco udělám a pak jdu pro kluka do družiny. Někdy louskam ořechy a melu je do sklenice, když už začnou docházet, to taky zabere spoustu času. Proste to stridam, brala bych ten den někdy delší :mrgreen:

Spoustu věci bych ještě rada udělala, ale musím to davkovat a prokladat odpočinkem, mám malého celkem nízko v brisku. Termín mám 1.11., ale rikam si, ze by se k nám třeba mohl spuntik připojit i koncem října :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 20:35

Semtex : Ahoj, já mám termín 25.10. Tak jsem také zvědavá. Hezky ses rozepsala a úplně děláš vše co já až na to, že já dítě ještě nemám a rozhodně necvičím :D Jinak take mám nasušené ovoce, dělala jsem s mamkou přesnídávky do zásoby, udělala jsem si mátový a meduňkový med :) Je to strašně krásné to čekání, ale já si připadám teda k ničemu. Všichni mi říkají ať odpočívám, že pak nebudu… Upřímně se už na další krásnou povinnost těším ❤️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama