Sanus Pardubice červen 2016

82
31.5.16 16:02

Sanus Pardubice červen 2016

Ahoj, začínám stimulaci mám po prvním neúspěšném krátkém protokolu ted začínám s druhým, někdo z PCE :roll: nějakou podporu toho čekání ;) A porad zvazuji zdali 2 vajíčka zavést nebo jedno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2706
31.5.16 16:21

@Mailouska ahoj, já jsem včera po tranferu, máme jenom jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
31.5.16 16:26

@Luwica ahoj tak to ti moc držím palečky :palec: ať nám to konečně vyjde, hlavně odpocivej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
31.5.16 16:57

@Mailouska jj ležím v posteli a nudím se. :mrgreen: Nejsem zvyklá na nicnedělání. Čím stimuluješ a ke komu chodíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
31.5.16 19:31

@Luwica nějakým gonalem a Lux…mám dlouhý protokol v sobotu to vypadá na odběr jaký si měla protokol a kolik vajíček? a transf._po dlouhé kultivace? A kolik buněčné vajíčko mas v sobě :mavam: dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
31.5.16 20:29

@Mailouska já měla krátký. Po prvním úspěšném IVF nebylo co měnit, takže jsem jela skoro stejný postup. Počet vajíček byl taky stejný, celkem 7. Ale bohužel jen 4 byla zralá a z toho se jen 2 oplodnila. Nechali jsme na obě prodlouženou kultivaci, takže mám v bříšku 5 denní blastocystu. To druhé se bohužel zastavilo ve vývoji, takže mrazáček žádný. Z prvního jsme měli jeden mrazáček, ale bohužel ke KETu nedošlo, neb nepřežilo rozmražení. Já stimulovala Puregonem a Orgalutranem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
8.6.16 12:30

@Luwica ahoj,tak jak ses na tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
8.6.16 12:51

@Mailouska ahoj, bídně. Dneska se naplno rozjela ms. Bohužel se první úspěšný pokus nezopakoval. A jak jsi na tom ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
8.6.16 17:42

@Luwica :( to me mrzí, my jdeme v pátek na ET zatím mame 7 vajíček ty se drží holky moje :srdce: mas nějaký mrazacek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
8.6.16 21:45

@Mailouska ne, mrazáček nemáme žádný, takže jedině další IVF. Na pátek držím palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2525
20.7.16 07:26

Ahoj holky, jak ste dopadly? My sme byli u MUDr. Novotne v cervnu na prvni konzultaci, objednali se na genetiku - cekame uz 7tyden na vysledky (sou dovolene), pristi tyden deme na spermio a utz a pak v srpnu doufam, ze zvladneme prvni ivf s icsi, takze si poplatime +-20tis. To cekani je narocny. Mate nejake u vas dobre zpravy holky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
20.7.16 08:00

@Taza ahoj, ja bohužel jsem po ET neúspěchu :-( ted si dáváme pauzu a mame ještě 3 nanuky, tak uvidime v záři :) My už mame genetiku zasebou, mame ji v pořádku, spermio také dobre,!ale ja mam jeden vejcovod, MUDr. Novotna me chce na laparko, ale ja se braním :zed: jinak jsme taky přes 20000 Kč zaplatili, první IVF me stalo je 13000 Kč je to podle protokolu, tak držím palecky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2525
20.7.16 08:05

Tak to me mrzi, ale mas jeste ty mrzacky. ja se k tomu dost upinam, ze kdyz to nevyjde, tak snad bude z ceho cerpat aspon 1× ci 2× potom, aby se nemuselo cele ivf zase. tak silu a stesti do dalsiho boje!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
20.7.16 08:09

@Taza dekuji tobě taky, taky uz me to štve ze porad nic :) ale třeba se na me usmeje štěstí :dance: uz si začínám připadat v Sanusu jako doma :lol: no tentokrat po KET doma nebudu akorát čekání na… :andel: ted pěkné do práce ať mam jiné myšlenky :P tak holky, musíme uz byt v jiné skupině - tehulky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama