Reklama

Sinupret a jitrocelový sirup?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 01.12.10 12:10
Sinupret a jitrocelovy sirup

Ahoj, potrebovala bych poradit nejakou dobrou kombinaci leku na kasel. Davala jsem ACC a na noc sinecod, nepomahalo, doktor poradil Sinupret a noc Tussin, zajimalo by me zda mu k tomu muzu jeste pridat Jitrocelovy sirup, nebo staci ve dne ten Sinupret??
Jeste bych chtela radu, jak mu pomoct od silene rymy, fakt ji ma uz asi 4den a desne ucpany nos ma :cry: kapky samo kapu :nevim:

Reklama

Reakce:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 01.12.10 12:14

Ten Sinupret je na odhlenění, takže by na ten ucpaný nos měl pomoct. Mně teda po Sinupretu rýma teče jako divá. S jitrocelovým sirupem bych se nebála ho kombinovat.

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 01.12.10 12:30

Určitě můžeš, já kombinovala párkrát s Hedelixem.

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 01.12.10 12:46

Sinupret a Tussin je kombinace, na kterou nedám dopustit a úspěšně používám už cca třetím rokem. Sinupret funguje úžasně, ale trvá mu to cca dva tři dny než začne působit, takže vydrž. Jitrocelový sirup nám nikdy nezabral, ale klidně to kombinuj, obojí je to přírodní, tak by neměl být problém. Já holku teda ještě hojně prolívám teplým šípkovým čajem slazeným medem.
 A.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >