Sinupret a jitrocelový sirup?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 01.12.10 12:10
Sinupret a jitrocelovy sirup

Ahoj, potrebovala bych poradit nejakou dobrou kombinaci leku na kasel. Davala jsem ACC a na noc sinecod, nepomahalo, doktor poradil Sinupret a noc Tussin, zajimalo by me zda mu k tomu muzu jeste pridat Jitrocelovy sirup, nebo staci ve dne ten Sinupret??
Jeste bych chtela radu, jak mu pomoct od silene rymy, fakt ji ma uz asi 4den a desne ucpany nos ma :cry: kapky samo kapu :nevim:

Reakce:
Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 01.12.10 12:14

Ten Sinupret je na odhlenění, takže by na ten ucpaný nos měl pomoct. Mně teda po Sinupretu rýma teče jako divá. S jitrocelovým sirupem bych se nebála ho kombinovat.

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 01.12.10 12:30

Určitě můžeš, já kombinovala párkrát s Hedelixem.

Anik
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 01.12.10 12:46

Sinupret a Tussin je kombinace, na kterou nedám dopustit a úspěšně používám už cca třetím rokem. Sinupret funguje úžasně, ale trvá mu to cca dva tři dny než začne působit, takže vydrž. Jitrocelový sirup nám nikdy nezabral, ale klidně to kombinuj, obojí je to přírodní, tak by neměl být problém. Já holku teda ještě hojně prolívám teplým šípkovým čajem slazeným medem.
 A.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >