Slabý průjem a antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.9.21 08:04

Slabý průjem a antikoncepce

Dobrý den mám takový problém. Neřešila jsem to s pak jsem nad tím dost přemýšlela a stouplo mi to do hlavy. Nicméně včera jsem si vzala antikoncepci jako obvykle a po 5 hodinách jsem měla slabý průjem. Celý den jsem skoro nic nejedla. A v ten den byla aji spřerušovana soulož. Antikoncepci beru pravidelně a správně jak mám a nikdy jsem nevynechala. Myslíte že mohla být snížená účinnost a antikoncepce se nestihla vstřebat? Prosím o uklidnění. Děkuji :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4736
30.9.21 08:42

Tak samozřejmě průjem snižuje účinnost. V letáku je to jistě napsáno. Pokud ji ale bereš řádně jak máš a delší dobu plus ten přerušovaný styk tak je pravděpodobnost velmi malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 09:02

@Martha03 ano ja vím že to snižuje, ale chci vědět jestli je to hodně rizikové a jestli vadí jednorázový průjem to může opravdu snižovat s příbalovem letáku je 3-4 hodinu pokud nezvracite nebo nemáte silný tak jsem pro jistotu zeptala

• Citovat
  • Nahlásit
4736
30.9.21 10:17
@Anonymní píše:
@Martha03 ano ja vím že to snižuje, ale chci vědět jestli je to hodně rizikové a jestli vadí jednorázový průjem to může opravdu snižovat s příbalovem letáku je 3-4 hodinu pokud nezvracite nebo nemáte silný tak jsem pro jistotu zeptala

Jasně. Jak jsem psala pravděpodobnost je minimální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat