Snažení se o dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 00:04
Snažení se o dítě

Dobrý den.
Prosím o radu všech maminek.
Před 2 rokama jsem byla na potratu jelikož jsem byla mladá a bylo to nechtěný. :(
Od té doby mám nepravidelnou menstruaci. :,( Pro menstruaci mám strašný křeče do břicha, že se valím v postely :(
Od doktora jsem dostala antikoncepci a prášky aulin. Ale antikoncepci jsem přestala brát, protože mi nedělali dobře.
Nevím si už rady. Je to už přes rok co se snažíme o miminko ale pořád nic. :nevim:
Ted mám zpoždění 16 dní a těhotenský test ukazuje negativně. Bolí mě bradavky, mám tvrdé břicho a pořád bych něco jedla :nevim:
Máte některá z vás takovou zkušenost? :?

Reakce:
Medičkaa
Kecalka 275 příspěvků 11 inzerátů 16.01.19 00:10

Před dvěma lety si šla na potrat protože si byla mladá a teď už se přes rok snažíte o miminko? Normálně si nepříjemné komentáře odpouštím úplně ale teď moc nemám slov :?

Lussinda
Kecalka 106 příspěvků 16.01.19 00:15

Si za rok tak dospela? Tak potrat neni bez rizika, znam jednu slecnu co sla v 19 na potrat a uz deti mit nemuze :think: . To nerikam ze je tvuj pripad, antiko chce vychytat jaka ti sedne- nebo jsou i jine metody- telisko, naplasti, injelce, implantat.. taky mam pri menstruaci silne krece, ibalgin ani algifen mi nepomuze, ale uz x let beru homeopatika a za chvili mam klid. Zpozdeni menzesu muze byt i treba z toho, ze muzes byt nachlazena, ci nekak nemocna, treba to jeste ani nevis. Ted je vsude nejaka viroza, v praci je nemocnej snad kazdej druhej.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 16.01.19 00:33

Přemýšlím, jestli tam máš chybu v těch časových údajích, nebo ne. :think: Takže jedno dítě jsi zabila, protože jsi na něj byla mladá a po míň jak roce jsi se začala snažit o další? COŽE??? 8o

LaraA
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 16.01.19 00:43

potrat neni bez rizika. je to zasah do těla, muze způsobit i dalsi neplodnost. ale to snad vis.

zmen doktora a nech se poradne vyšetřit. co jineho bys chtela slyset?

lachtanice86
Kelišová 7203 příspěvků 16.01.19 03:42

Nějak se mi to tvoje povídání nezdá časově. Ale pokud se snažíte o dítě více než rok, tak zajdi k dr ať zjistí zda máš ovulaci. Co se týče ms, tu mám taky hodně silnou a bolestivou. U mne normální stav. Jo a ještě si zopakuj y/i

mau-mau
Závislačka 3442 příspěvků 16.01.19 03:56

Nebudu hodnotit ten čas, ale co se týče té bolesti, tak řešit to aulinem, to je trochu krátkozraké řešení. Měl by doktor řešit příčinu tak velké bolesti a ne až bolest samotnou analgetiky.. :think: Event. bych zvážila možnost třeba Ashermanova syndromu :think:

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 16.01.19 06:23

Takže kdyby sis dítě nechala, tak bys plus minus rodila v době, kdy ses o dítě začala snažit…?

Tak bolestivá menstruace není nijak výjimečná, taky první dny sotva ležím. Pokud je to tak šílené, tak za doktorem, ať tě pořádně vyšetří.

Kukacka123
Závislačka 3095 příspěvků 16.01.19 06:35

Pokud dr hodla resit pricinu a rozhozenou MS antikoncepci a aulinem, tak bych ho hned menila. Na rozhozenou MS zkus Gynex + kontryhel. Je to prirodni cesta a muzes si to naordinovat sama. Poradila bych se ale s jinym dr a pokud se vam vice jak rok nedari, muze vas s partnerem poslat i na nejake vysetreni.

K casove ose potrat/snazeni se radsi nevyjadruji, asi bych byla i neprijemna :zed: kez tam mas chybu…

Synekdoche7
Kecalka 211 příspěvků 16.01.19 07:55

Před dvěma lety jsi byla na potratu protože si byla mladá a rok se snažíš o děcko? Bože, jestli to není vtip tak :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 22:14

Mám skoro 4 letou dceru. Když jí byl rok a půl, nečekaně jsem otěhotněla. Nebyla jsem na druhé dítě připravená a v 7tt šla na potrat. Prostě jsem v tu chvíli cítila, že druhé dítě chci až tak za 5 let, že bych dvě děti tak brzy po sobě nezvládla. Ani ne rok na to se mi asi zbláznily hormony a s přítelem se začali snažit o druhé. Nyní má dcerka půlročního brášku.

Přišla s otázkou, tak stačí odpovědět a ne soudit.

Zakladatelko, je tu zmíněný kontryhelový čaj, ten pomáhá. Jinak hodně bolestivá MS a vše okolo může značit i endometriózu a u té je těžké otěhotnět. Myslím, že ta se dá zjistit jen laparkou. Můžeš mít i srůsty, neprůchodné vaječníky.

Moje sestra se snažila o dítě 6 let. Měla nepravidelnou MS a i problémy skrz ovulaci. Celou dobu do ní prali hormony atd. Ale až po šesti letech ji poslali na laparku. Zjistili jí neprůchodný vejcovod, který zprůchodnili a měsíc na to byla těhotná, teď má 1,5 letého chlapečka. Kdyby ji poslali na laparku dřív, možná by nemusela čekat takovou dlouhou dobu na vytoužené dítě.

Zkus tuhle možnost probrat s gynekologem. Pokud se snažíte rok, měl by s tím začít něco dělat.. Aulin opravdu není ta správná volba.

Jinak zkus měřit BT nebo kup ovu testy a po sexu zkus „prstíkovou metodu“. Je to sice pro některé nechutné, ale mně takhle metoda zabrala .. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >