SOS oprava oděvů - druky Praha

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 06.09.10 00:29
SOS oprava oděvů - druky Praha

Poradí mi někdo, kde mi v Praze opraví kalhoty pro malou? Vypadly nám druky a nevím, kde nechat opravit.

Reakce:
hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 06.09.10 00:47

Ja si druky koupila normalne v galanterii a pritloukla sama, nic na tom neni (a to napr. nesiju, pac jsem tele). Hlavne aby meli pozadovanou barvu, mam tu jeste tusim obyc stribrny a naky ruzovy.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.09.10 08:10

Me pridelaval druky svec v Navratilce.

asha
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 1 inzerát 06.09.10 10:26

Opravy odevu delaji i v Plaze na Novodvorsky, jestli to jeste nezrusili, uz se tam chystam hezky dlouho se zipama.

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 12.09.10 12:08

Děkuji všem za tipy. Podařilo se mi tady nedaleko objevit švadlenu, co dělá opravy oblečení. Našila mi tam patentky, protože jsme se bavily o alergii na nikl a prý v těch cvočkách nikl je.

hanucho, manžel to zkoušel dělat doma, ale jelikož se jedná o džínečky a bylo to v rozkroku, kde je té látky několik vrstev, tak to tam opravdu nedrželo, ale bylo to hlavně tím, že ty malé druky mají krátké zoubky, takže nedrží.

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 12.09.10 12:10

Hned jsme v nich museli vyrazit :mrgreen:

Fejz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.10 23:09
Patentky

Jestli se ten kovový druk nedotýká přímo pokožky, tak nemůže způsobit alergii. Ty české patentky KIN jsou v různých sílách, nejčastěji se prodávají ty „baby druky“, co mají jako lícní díl kroužek - a ty jsou opravdu slabé na džíny a silnější látky.
Já si kupuju plastové druky tady: http://www.sijemdetem.cz/…tky-plastove
Jsou kvalitní, krásně vypadají, obrovský výběr barev, dobrá cena a dobře drží - upevňují se rozlisováním dlouhého hrotu uprostřed druku, je tam dost materiálu i na dvojitý šev u džín.
Jedinou nevýhodou je, že k upevnění potřebujete ty speciální kleštičky, ty jsou drahé - ale přímo na těch stránkách jsou kontakty na švadlenky, které je mají a zapůjčují a myslím, že by s nima šlo domluvit se i na prodeji pár vypadlých cvočků.

lucypaja
Echt Kelišová 7547 příspěvků 10.11.16 16:09

Ahojky všem, nejedná se mi teda přímo o druky, ale potřebovala bych opravit zipy u dětské bundičky a u dospělácké mikiny, nevíte někdo o kvalitní švadleně na Praze 5 nejlépe barrandov? Děkuju moc Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >