Reklama

SOS oprava oděvů - druky Praha

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 06.09.10 00:29
SOS oprava oděvů - druky Praha

Poradí mi někdo, kde mi v Praze opraví kalhoty pro malou? Vypadly nám druky a nevím, kde nechat opravit.

Reklama

Reakce:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 06.09.10 00:47

Ja si druky koupila normalne v galanterii a pritloukla sama, nic na tom neni (a to napr. nesiju, pac jsem tele). Hlavne aby meli pozadovanou barvu, mam tu jeste tusim obyc stribrny a naky ruzovy.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.09.10 08:10

Me pridelaval druky svec v Navratilce.

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 06.09.10 10:26

Opravy odevu delaji i v Plaze na Novodvorsky, jestli to jeste nezrusili, uz se tam chystam hezky dlouho se zipama.

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 12.09.10 12:08

Děkuji všem za tipy. Podařilo se mi tady nedaleko objevit švadlenu, co dělá opravy oblečení. Našila mi tam patentky, protože jsme se bavily o alergii na nikl a prý v těch cvočkách nikl je.

hanucho, manžel to zkoušel dělat doma, ale jelikož se jedná o džínečky a bylo to v rozkroku, kde je té látky několik vrstev, tak to tam opravdu nedrželo, ale bylo to hlavně tím, že ty malé druky mají krátké zoubky, takže nedrží.

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 12.09.10 12:10

Hned jsme v nich museli vyrazit :mrgreen:

Fejz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.10 23:09
Patentky

Jestli se ten kovový druk nedotýká přímo pokožky, tak nemůže způsobit alergii. Ty české patentky KIN jsou v různých sílách, nejčastěji se prodávají ty „baby druky“, co mají jako lícní díl kroužek - a ty jsou opravdu slabé na džíny a silnější látky.
Já si kupuju plastové druky tady: http://www.sijemdetem.cz/…tky-plastove
Jsou kvalitní, krásně vypadají, obrovský výběr barev, dobrá cena a dobře drží - upevňují se rozlisováním dlouhého hrotu uprostřed druku, je tam dost materiálu i na dvojitý šev u džín.
Jedinou nevýhodou je, že k upevnění potřebujete ty speciální kleštičky, ty jsou drahé - ale přímo na těch stránkách jsou kontakty na švadlenky, které je mají a zapůjčují a myslím, že by s nima šlo domluvit se i na prodeji pár vypadlých cvočků.

lucypaja
Kelišová 7116 příspěvků 10.11.16 16:09

Ahojky všem, nejedná se mi teda přímo o druky, ale potřebovala bych opravit zipy u dětské bundičky a u dospělácké mikiny, nevíte někdo o kvalitní švadleně na Praze 5 nejlépe barrandov? Děkuju moc Lucka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >