Spodní prádlo z Pepca

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 16:37

Spodní prádlo z Pepca.

Dobrý den, jsem maminka pětileté holčičky. Nakupujeme veškeré oblečení až na pár výjimek (bundy, boty apod.) pouze v Pepcu. Už to kupujeme takhle pár let a začíná mně štvát to neustále trhání ponožek nebo kalhotek ve švech (hlavně nahoře podel nite). Trhá se to a ponožky hlavně u dcerky prdlajz vydrží.
Vyplatí se kupovat tydle věci jinde nebo je to všechno na stejné brdo? Jsem samoživotelka a nemám moc peněz..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10965
30.10.21 16:39

Tak to nejlevnější má špatnou kvalitu. Jinde je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4583
30.10.21 16:41

Dětské spodní prádlo má docela dobré LIDL. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 16:43
@Saffiraa píše:
Dětské spodní prádlo má docela dobré LIDL. :palec:

Děkuji. Rada bych nedávala za 1 kousek 100-200.. To samé i u sebe..

• Citovat
  • Nahlásit
23773
30.10.21 16:46
@Anonymní píše:

1 ks v Lidlu tolik nestojí.

Příspěvek upraven 30.10.21 v 16:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
30.10.21 16:47

Taky kupuju klukovi ráda spodní prádlo a ponožky v Lidlu. Vydrží určitě víc než Pepco a cenově dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 16:49

Malej jsem kupovala různé spodní prádlo jaké měli takové jsme koupily po 1-2 vyprání to stalo za nic.. Sobě standartně troje kalhotky za 40 Kč.

• Citovat
  • Nahlásit
4217
30.10.21 16:55

V Pepco jsem byla asi 3× v životě, poprvé úplně omylem a koupila jsem si tam za pár peněz super svetr…
pak jsem tam byla pro nějaké dekorace, vše ok…
před začátkem školky jsem tam rychle vběhla koupit pár věcí, hlavně leginy a kalhotky… od prvního praní katastrofa a kvalita žádná… LIDL, HM, Lindex… vše podstatně lepší…
Na tyhle věci Pepco fakt nedoporučuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36129
30.10.21 17:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem maminka pětileté holčičky. Nakupujeme veškeré oblečení až na pár výjimek (bundy, boty apod.) pouze v Pepcu. Už to kupujeme takhle pár let a začíná mně štvát to neustále trhání ponožek nebo kalhotek ve švech (hlavně nahoře podel nite). Trhá se to a ponožky hlavně u dcerky prdlajz vydrží.
Vyplatí se kupovat tydle věci jinde nebo je to všechno na stejné brdo? Jsem samoživotelka a nemám moc peněz..

Ano, vyplatí. Přestaň kupovat šunty a podporovat dětskou práci.
Spodní prádlo z HM, CA, Lidl, Orsay, Terranova, prostě taková ta běžně dostupná síť v nákupních centrech drží tvar a netrhá se. Ještě objednávám z Tchibo a Bonprix.
Sobě kupuji i ce specializovaných obchodech se spodním prádlem, ale holky zatím rostou, stačí jim výše jmenovaná všude dostupná síť. Oblečení z Pepca se vyhýbáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36129
30.10.21 17:06
@Anonymní píše:

No ale ono se to vyplatí. Už se mi hodněkrát osvědčilo, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Tím myslím hlavně Tebe, holčička roste.

Celkem dobrou kvalitu má i Kik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 17:07
@Pears206 píše:
Ano, vyplatí. Přestaň kupovat šunty a podporovat dětskou práci.
Spodní prádlo z HM, CA, Lidl, Orsay, Terranova, prostě taková ta běžně dostupná síť v nákupních centrech drží tvar a netrhá se. Ještě objednávám z Tchibo a Bonprix.
Sobě kupuji i ce specializovaných obchodech se spodním prádlem, ale holky zatím rostou, stačí jim výše jmenovaná všude dostupná síť. Oblečení z Pepca se vyhýbáme.

Koukla jsem na internet na stránky HM.
Stálo by mně cca 400-500 Kč 6-8 ks a dcerce 300 Kč za 5 ks. Je to trochu jiná cena než jsem zvyklá, alespoň bych nekupovala prádlo tak často, protože se neroztrhá po 2 vypráních.. Na internetu jsem četla, že spodní prádlo z Pepka ani pro zdravý a kůži zejména děti ani není zcela v pořádku? Je to tak, že prádlo z Pepka je nějak zdravotně závadní?

• Citovat
  • Nahlásit
6531
30.10.21 17:12

Objednej to v lidl-shopu a máš to!! Pepco je šunt hlavně na spodní prádlo, legíny a trička - to je fakt děs běs, dvě vyprání a hotovo… nekupuju tam už NIC, jsou to věci jen na „oko“ a a na jedno použití..
Jestli máte ve městě KIK, tak to vem tam, německá kvalita OK, ale ten Lidl je ještě lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 17:13
@Lucy75 píše:
Objednej to v lidl-shopu a máš to!! Pepco je šunt hlavně na spodní prádlo, legíny a trička - to je fakt děs běs, dvě vyprání a hotovo… nekupuju tam už NIC, jsou to věci jen na „oko“ a a na jedno použití..
Jestli máte ve městě KIK, tak to vem tam, německá kvalita OK, ale ten Lidl je ještě lepší

Už vybíram z HM. Ale, na lidl-shop taky kouknu.

• Citovat
  • Nahlásit
36129
30.10.21 17:17
@Anonymní píše:
Koukla jsem na internet na stránky HM.
Stálo by mně cca 400-500 Kč 6-8 ks a dcerce 300 Kč za 5 ks. Je to trochu jiná cena než jsem zvyklá, alespoň bych nekupovala prádlo tak často, protože se neroztrhá po 2 vypráních.. Na internetu jsem četla, že spodní prádlo z Pepka ani pro zdravý a kůži zejména děti ani není zcela v pořádku? Je to tak, že prádlo z Pepka je nějak zdravotně závadní?

Přiznám se, že jsem to nestudovala, jestli je nebo není zdravotně závadné. Každopádně je to zbytková bavlna s nižší gramáží.

I oblečení HM je kvalitnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
30.10.21 17:18

Máme Lidl, Pepco a něco podarovaného (to drží asi nejlíp), ale netrhá se ani to ostatní. Jestli se ta barevná gumička vytrhla nahoře u jedněch kalhotek z deseti.. :think: A to se o to nijak nestarám, pračku peru narvanou, je to už staré a něco i obarvené a nemáme toho moc.. Ale dítě je hubeňour, takže se to na něm nenatahuje. Co zkusit koupit o číslo větší?
Jo a ještě k leginum z Pepca - těm se vytrvalým praním po roce zkracuje jedna nohavice oproti té druhé a rekord je asi deset centimetrů. Nám všechno vydrží věky, tak můžu posoudit. Z Lidlu jsou mnohem kvalitnější.

Příspěvek upraven 30.10.21 v 17:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat