Spokojenost jen se sprchou?

532
30.5.18 21:31

Spokojenost jen se sprchou?

Zdravím, chceme rekonstruovat koupelnu, máme teď vanu, líbí se mi sprchový kout od stěny ke stěně, chtěla bych moderní koupelnu, ale nevím jestli nebudu litovat když už se nenalozim do vany. Oboje se nevejde a zasteny u van se mi moc nelíbí. Jak jste na tom vy co mate jen sprchu? Nelitujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12283
30.5.18 21:33

Ja jsem v jednom byte mela jen sprchu a docela mi to vadilo, ale je to spis otazka zvyku. Co sprchac s vanou 2v1?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24470
30.5.18 21:36

Já zas mám vanu a jestli jsem ji měla za 12 let napuštěnou 5×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825

My máme jen sprchu, opravdu výjimečně si řeknu, že bych hodila vanu :) ale já se i před tím koupala jen výjimečně. Takže nelitujeme. Od čeho je koupálko. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12283

Treba toto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
30.5.18 21:37

Ja mam jen sprchu, nelituju ( jako kvuli sobe nelituju ), ale mame ted ditko a to by ocenilo velkou vanu :-)
jinak sprchac je velkej ode zdi ke zdi, myslim 140 cm x 90 cm, ja se desne rada sprchuju, mam i takovou hlavici ze stropu, co umi ruzny druhy „deste“ a to je parada :-)))
nalozit se do vany mi nechybi, ale ja na to moc nikdy nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29370
30.5.18 21:39

@santape patnáct let jsem měla jen sprchu a vana mi šíleně chyběla… teď máme oboje a nejvíc se koupeme ve vaně… a sprchujeme se nejčastěji taky ve vaně, i bez zástěny… já bych bez vany být nemohla, sprcháč máme hlavně proto, kdybychom z nějakého zdravotního důvodu nemohli do vany nebo se nedostali z vany, tak aby byla ta sprcha… ale napuštěnou vanu mám tak dvakrát do týdne nejméně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4102
30.5.18 21:40

@santape máme v koupelné vanu i sprchový kout. A mně by tedy stačil ten sprchový kout. Vanu využívá pouze manžel, já vůbec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16602
30.5.18 21:44

My máme obojí a pro mě vana moc není. Mám radši sprchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5550
30.5.18 21:54

Já mám ráda sprchu nejsem koupací tip, ale děti se rády koupou i manžel ten by tam vydržel hodiny :mrgreen: takže já se radši přizpůsobím. Děláme novou koupelnu takže budeme mít udělaný i sloupek s velkou hlavici na sprchování a kolem vany bude stěna. Takže se můžeme i sprchovat, ale hold udělám krok do vany :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3371
30.5.18 21:55

Jé, bez vany bychom nepřežili. :mrgreen: Nedávno jsme rekonstruovali koupelnu a usoudili jsme, že radši menší zbylý prostor, než být bez vany. Přítel je v ní naložený každou chvíli a já tam namáčím prádlo (teda ne současně ;) ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
30.5.18 21:57

Já bych se bez vany neobešla. Ikdyž jsme hledali byt k podnájmu, tak jakmile tam byla sprcha, byt jsem zamítla :lol: Naši mají vanu a přes půlku udělanou clonu a je to super. Něco takového bych brala i domů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
30.5.18 22:04

My jsme měli celý život vanu ráda jsem se naložila do teplé vody před 3 lety jsme dělali rekonstrukci máme sprchový kout a jsem spokojená ani mě už nevadí že se nemůžu válet ve vaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
30.5.18 22:18

Tak jasně, že někdo, kdo se nerad koupe nebude litovat, že nemá vanu…

Já jsem kachna, ve vaně ležím ráda a často, takže máme obojí. Když jsem bydlela v bytě jen se sprchovým koutem, přežila jsem, ale jakmile jsem si mohla lehnout do vany, byl to orgasmus :oops: :mrgreen:

Takže si to hlavně ty pořádně promysli, ať nelituješ, s tím ti my nepomůžeme :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29530
30.5.18 22:20

Máme obr vanu a za 5 let jsem si ji já ani manžel nenapustili ani jednou. Slouží jen pro koupání dítěte :D takže záleží na každým co preferuje, pro mne je valeni se ve vane hrozná nuda. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama