Společné aktivity s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mjakes
Nováček 3 příspěvky 26.02.19 14:21
Společné aktivity s dětmi

Ahoj. Snažím se najít společnost na sportovní víkendové aktivity pro 6-letého kluka (časem se připojí jeho o 3,5 r. mladší sestra). Lyže, kolo, voda, inlajny i ledové brusle. Většinou jsme začátečníci ale ne úplná dřeva. V našem okolí se v jeho věkové kategorii nikdo vhodný nevyskytuje - rodiče upřednostňují dítě na hřišti nebo u televize. Měl by někdo zájem se k nám připojit nebo aspoň ideu, kde parťáky shánět? Většinou jsem schopen zajistit organizaci. Jsme z Prahy 6.

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 26.02.19 14:26

Máme skoro 4 letého, od jeho 2 let tyhle aktivity zvládáme sami, jako rodina. Proč už nezapojite mladší rovnou?? Jinak teda chodíme na inliny na okruh, na lední brusle na stadion, k vodě v létě na přehradu, a vždycky se tam najdou nějaké děti, tak se nemusíme s nikým předem domlouvat a syn když chce tak si společnost najde na místě :think: jinak bych nabídla svoji společnost, ale nejsme z Prahy :D

mjakes
Nováček 3 příspěvky 26.02.19 14:54

Dík za reakci. U nás jsem přes sporty jen já, takže bych je musel zvládnout oba a to při jejich věkovém rozdílu zatím není reálné. Nemůžu vzít dvouletou holku na sjezdovku nebo do lodě (dětskou sedačku na kole považuju za šílenost). Tak za dva roky - kluk bude taky už samostatnější. Brusle jsme s ní zkoušeli ale zatím ne-e. V reálném čase se nám zatím nepodařilo s někým skamarádit, proto hledám někoho předem. Už se nám stalo, že jsme dostali nabídku připojit se, jenže, protože se s tím nepočítalo, tak jsme měli auto i s věcma o 20 km jinde :( .

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 26.02.19 16:08

Idea kde parťáky shánět. Chodí ještě do školky? Pořádá školka i akce pro rodiče- třeba táboráky s dětmi a podobně?

Ono je důležité, abyste si nejdříve sedli vy jako rodiče, skamarádili byste se, vy i deti a pak společně začali vymýšlet aktivity pro děti.

mjakes
Nováček 3 příspěvky 01.03.19 12:23

Školka se snaží rodičům vyhýbat a rozhodně pro ně nic nepořádá. I večírky mají děti vždy
dopoledne a bez rodičů. Už jsem psal - v okolí jsem nenašel nikoho použitelného. Sídliště je šíleně anonymní prostředí a při pohledu na hřišťata mám pocit, že tam děti kromě kojenců vůbec nežijí. Proto to zkouším tady. Aktuálně třeba pojedeme na hory, pěkné a laciné, kam bychom mohli někoho přibrat.

Váš příspěvek
Reklama