Stabilní postel?

121
14.5.20 10:39

Stabilní postel?

Zdravíčko :-)

Sháníme s manželem novou postel, ale problém je, že každou za chvíli hrozně rozvržeme :-D

Máme rozpočet tak 600-700 euro max…
Je jedno jestli dýha nebo masiv, ale prostě ať něco vydrží…

Ideálně i s nějakým úložným prostorem, ale není to nutností. Zvýšená velkou výhodou…

Za poslední tři roky už máme třetí postel, manžel ji vystužil dřevěnými hranoly a stejně už začíná odcházet :zed:

Manžel má 110 kg a rádi se věnujeme nočním aktivitám…

PoraĎte nějakou postel, co to vydrží aspoň pár let :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8594
14.5.20 11:01

Koupila bych jen matraci na zem a máte po problému. Asi jsem moc nepomohla, ale nic jiného mě nenapadá. Já měla pevnou postel od Aksamite, ale ta byla podstatně dražší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
14.5.20 11:36

Já jsem po dlouhém uvážení koupila v Ikee postel Espevar. Konkrétně mám dvě samostatné 90×200 a nahoře topper 180×200. Mám to tak hlavně kvůli váze. Jedna matrace ma 45 kg. Vybrala jsem si vyšší a tvrdé matrace. Vše se dá nakombinovat ku spokojenosti, já se tam “válela” po různých matracích asi 1/2 hodiny, než jsem si vybrala vhodnou kombinaci.

Po zkušenosti s postelí jednoho českého výrobce, kdy mi odmítli dost nevybíravým způsobem vyreklamovat proležení matrace s nosností 150kg (vážím 70 kg) po 1/2 roce užívání, protože ji “neumím používat”, jsem šla do jistoty s Ikeou, kde vím, že s reklamací problémy dělat nebudou.

https://www.ikea.com/…i-s19329653/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama