Stále teplota

61
27.6.20 16:14

Stále teplota

Dobrý den..
Mám dotaz, nevím si moc rady.
Syn ( 7 let) má od středy teploty, nic moc vysoké, asi 37,5 max 37,8.
Jsem dnes v práci, na pohotovost bych mohla až večer, tak jsem volala doktorovi co s tím a prý ať leží a je v klidu a uvidím v pondělí, že kdyžtak zajít..má otázka je, mám čekat do pondělí nebo večer jet na pohotovost?
Teploty srazim paralenem, po uplynutí léků se teplota vždy vrací..
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

61
27.6.20 16:14

Ještě doplním že kromě teploty mu nic není..ani ryma, bolest končetin, nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21180
27.6.20 16:19

Na pohotovost bych nejela, ta teplota není tak velká. Ale pokud to nepřejde, v pondělí znovu k dětsk=mu na krev. Možná jsem paranoidní (nevím, v jaké oblasti žijete), ale možná bych nejprve k dětské v pondělí ráno zavolala, jestli neudělá test na covid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
27.6.20 16:26

Tak od středy není taková doba, to může mít cokoliv, nějaký úpal, nachlazení, vyčerpání, nemá horečky, tak to nereš, nech ho odpočívat. Co vám asi tak na pohotovosti řeknou, nic nového, jenom tam budete brzdit provoz. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9433
27.6.20 16:42

Na pohotovost bych se zvysenou nejezdila, nic nereknou, max udelaji CRP. Spis kdyby to neprestalo, v pondeli k Dr. a poradne otestovat - krev, vzit s sebou radsi moc. Kliste nemel? Nebo kdyby se osypal, mohla by to byt 5. nemoc. Tu maji myslim mladsi skolaci a pry je to celkem pohodova nemoc. :think: Na pohotovost bych jela, kdyby si stezoval na nejake nezvykle bolesti (bricho, krk tolik, ze nemuze polykat,…) nebo s dlouhotrvajici vysokou horeckou. Ja na pohotovost temer nejezdim, byla jsem dvakrat s holkama, a to jim nakonec hrozila hospitalizace, s klukem jednou v sobotu dopoledne pro ATB, protoze nam bylo jasne, ze spala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
27.6.20 16:48
@Hobitka píše:
Na pohotovost bych se zvysenou nejezdila, nic nereknou, max udelaji CRP. Spis kdyby to neprestalo, v pondeli k Dr. a poradne otestovat - krev, vzit s sebou radsi moc. Kliste nemel? Nebo kdyby se osypal, mohla by to byt 5. nemoc. Tu maji myslim mladsi skolaci a pry je to celkem pohodova nemoc. :think: Na pohotovost bych jela, kdyby si stezoval na nejake nezvykle bolesti (bricho, krk tolik, ze nemuze polykat,…) nebo s dlouhotrvajici vysokou horeckou. Ja na pohotovost temer nejezdim, byla jsem dvakrat s holkama, a to jim nakonec hrozila hospitalizace, s klukem jednou v sobotu dopoledne pro ATB, protoze nam bylo jasne, ze spala.

Ty jo, teď jsem si vzpomněla..klíště měl, vzadu na krku, cca dva týdny..ale vytáhli jsme, otekle neměl, ani červené..myslíš že by to mohlo mít souvislost??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15464
27.6.20 17:34

@Marika29 s klistetem to opravdu muze mit souvislost :think: vezmete jej v pondeli k Dr a zminte kliste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
27.6.20 17:36
@Marika29 píše:
Ty jo, teď jsem si vzpomněla..klíště měl, vzadu na krku, cca dva týdny..ale vytáhli jsme, otekle neměl, ani červené..myslíš že by to mohlo mít souvislost??

Syn mel takto teplotu, po par dnech odeznela a po dalsich cca 5 dnech novy nastup uz vysokych teplot a byla z toho klistovka. V pondeli bych mazala k doktorce a hlasila kliste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9433
27.6.20 18:06

@Marika29 Jak pise @Margery, kliste bych zminila, pokud to neprestane nebo se nevyresi nejakou jinou diagnostikovanou nemoci. Tatka ma ted boreliozu a flek se mu udelal az 14 dni pote, co mel kliste, a jeste uplne jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15464
27.6.20 20:44
@Hobitka píše:
@Marika29 Jak pise @Margery, kliste bych zminila, pokud to neprestane nebo se nevyresi nejakou jinou diagnostikovanou nemoci. Tatka ma ted boreliozu a flek se mu udelal az 14 dni pote, co mel kliste, a jeste uplne jinde.

Ten flek muze mit i ve vlasech nebo taky vubec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama