Stále zvýšené teploty miminko

258
15.10.20 19:27

Stále zvýšené teploty miminko

Ahoj, prosim o radu. Mam 7mesicniho chlapecka a uz tyden ma zvysene teploty jako 37,3, 37,4, 37,5 pouze dva dny mel 38,4 a to jen jednou za den. Jinak zvysenou ma vetsinou odpoledne a vecer. Volala jsem Dr a rekla ze to neni horecka.. jinak nema jine priznaky, jen teda v noci se budi kazdou hodinu, nekdy i půlhodinu..nekojim, davam UM ale hlady to neni..kdyz mu dam najist, tak nespi, je zivej furt se stavi..je nevrlej..cim to muze byt? Zoubky zadne ještě nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20390
15.10.20 19:30

A kdyz kouknes do pusy, nevidis, ze by se nejaky zub klubal? Natekle dasne nema? Nas ma teplotu ke kazdemu zubu, nez se vyklube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
15.10.20 19:35

@Kriss Tina nevidim nic nebo jsem slepa a nepoznam to… horecky uz nema, furt se to drzi pres tech 37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18355
15.10.20 19:39

Moje děti měly permanentně přes 37. Než jsem přišla na to, že je to jejich normální teplota, tak jsem několikrát odložila očkování. U tebe bych to tipla na zuby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3860
15.10.20 19:58

Taky bych tipovala zuby.
První se klubou spodní jedničky.
A než to začne být vidět nějakou dobu to trvá.
U nás to byl vždycky opruz měsíc před začátkem prořezávání a pak samotné prořezávání. A nejhorší vždycky v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
15.10.20 19:59

Prvni rostou dve jednicky dole, tak se mrkni jestli to tam nevypada na zoubky :-) muzes koupit calgel a malinko to tam namazat a uvidis jestli se uklidni asi je to z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat