Státnice - Sociální pedagogika UTB

Anonymní
14.5.25 16:24

Státnice - zkušenosti, rady (sociální pedagogika utb)

Ahoj, studuji sociální pedagogiku kombinovaně na UTB ve Zlíně a teď budu státnicovat. Má prosím někdo nějaké zkušenosti na této škole, popřípadě se stejným oborem, jak státnice a obhajoba probíhají? Jsou to docela stresy, moc si toho za celou dobu studia nepamatuju, takže mi přijde, jak kdybych viděla vše poprvé a nejsem úplně dobrá na obkecávání, pokud to opravdu nemám naučené zpaměti a to bohužel už nestíhám.
Pokud máte nějaké tipy na přípravu a zkušenosti, tak sem s nimi :)
Předem moc děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
578
14.5.25 21:44

Koukam, ze nikdo nenapsal, tak ja napisu :D
Mam socialni pedagogiku, ale z UHK. Nevim, jak je to u vas, ale u nas bylo spoustu prostoru pro chyby, aby clovek udelal statnici na to E :D
Pokud nelpis na znamkach, nemela bych strach. Jasne, clovek nechce byt pred komisi za blbce a nervozite se asi neda vyhnout, ale mit to za F, to uz musi byt.
Ja jsem mela maly mimino, takze me moc na znamkach neseslo, hlavne mit to hotove :)

Jinak me dost nesly a vadily otazky kolem historie a vyvoje cehokoliv. Jinak myslim, ze spousta veci dava tak nejak smysl a navazuje na sebe.

Hodne stesti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.25 22:15

@P.petru moc díky :) No už at to mám za sebou… Na známkách opravdu nelpím, za éčko budu ráda. Tak snad to padne, ještě mám nějaký čas, ale většinou to stejně záleží na otázce, ale pokusím se naučit ke každému aspoň něco, ať tam něco vybreptám :D

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.2.26 09:37
@Anonymní píše: Více

Ahooooj, příští rok mě to čeká také napsala bys prosím nějaké svoje poznatky. Moc děkuji 😊 😊

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze