Štědrý den 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anluy
Stálice 93 příspěvků 30.10.18 08:36
Štědrý den 2018

Ahoj, letos poprvé bude syn u otce na Vánoce a my s přítelem budeme sami. Letos se mi k tchyni nechce na večeři. Už kvůli loňsku, moc se to tam nevyvedlo. Doma se mi být nechce. Přítel je do 16h v práci tak bych s ním chtěla prožít hezký večer ale ne doma. Máte nějaký typ kam za zábavou? Děkuji

Reakce:
debra.morgan
Kelišová 5147 příspěvků 30.10.18 08:38

Co treba napsat odkud jsi? Kdyz chces takovou radu ?

sebamed
Nováček 9 příspěvků 30.10.18 08:45

U nás je štědrý den jen náš a nikde nechodíme. Ráno zdobíme stromeček pak idýlka u TV, cukroví pak kolem 4-5 večeře a dárky. Je to pro nás nejpohodlnější den v roce.

anluy
Stálice 93 příspěvků 30.10.18 08:47

@debra.morgan no jo pravda, pardom, jsem z Prahy

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 30.10.18 08:52

Bio ja budu mít první štědrý den a partnerem a vidím to na pohádky,cukro­vicko,zelnou…a večer co navštívit nějaký trh a nebo půlnoční?Svarak,tak to bude večer u nás v pce. :)

Meily
Kecalka 297 příspěvků 30.10.18 09:01

Tak v Praze máte širokou škálu coby :) budou tam vánoční koncerty, divadelní představení, akce na Staromáku, nebo zajděte do wellness, nebo večeře při svíčkách apod :) Já osobně bych šla do divadla

Levixka
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 30.10.18 09:22

@anluy Jste sice z Prahy a přítel pracuje do 16hod, ale co si zarezervovat v hotelu v horách den na přespání, dáte si tam večeři, projdete se po nějakém podhorskem městě, kde vše svítí :) malý stromeček si můžete vzit sebou :)

LenkaN26
Závislačka 4114 příspěvků 30.10.18 09:26

My taky nebudeme mít 24. děti tudíž štědrý den bude 23. a 24. už pak bereme jako normální den. Dojí se řízky, ryba a salát a já se budu válet případně něco tvořit.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 30.10.18 09:35

Tak je otázka, jeslti se bude chtít partnerovi někde zase jít, když přijde ve 16 h z práce :nevim: Pokud už s tím souhlasil, tak bych asi možná šla někde na welnesss, nějaký romantický pobyt.. kde porstě oslavíte i Vánoce, svíčky, luxusni pokoj, dát si vanu společnou, víno, dívat se na pohádky. V praze se to dá, pak třeba zajít stromeček trhy atd…
Tak každý je jiný, ale zase je jiné s dětmi a bez dětí.. S dětmi to vidím rodinná pohoda, ale když už teda je ten den bez dětí, tak proč si ho neudělat nějak romanticky

janablizkova
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 30.10.18 09:48

Jsem zastáncem aby na štědrý večer byla rodina doma,ale je přece plno možností kam jít na večeři plno restaurací nabízí štědrovečerní večeře.Stačí si najít na internetu.
http://www.restaurant-guide.cz/…-vanoce.html
 https://g.cz/…tecni-jidlo/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >