Štěnice poraďe co s nimi

Anonymní
12.5.21 22:18

Stenice poradte

Dobry vecer moc prosim o pomoc od vcerejska nemuzu spat a mam nocni mury. Mam strach ze mame doma stenice. Prikladam foto syna a foto nejakeho broucka co jsem nasla moc dekuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
320
12.5.21 22:30

Máte psa nebo kočku? Přijde mi to jako blecha.

Pokud ano, zkus vše vyprat, vysat a vytrit doma savem. Mazlickovi porid obojek Foresto, jsou drahé, ale likvidují všechna stadia blech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 22:36

@Umík ano mame psa a je fakt ze se obcas kouse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3809
12.5.21 22:38

Ty jo, nevím. Když měla moje fena blechy, rozhodně jsem nebyla takto hodně poštípaná, spíš jsem viděla občas blechu, jak skočí, pes se drbal, ale na mě nešly. Tak nevím. Ani se mi ten brouk jako blecha nezdá. Zkus se zeptat kožní, co to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3809
12.5.21 22:40

A ještě mě napadlo - nebudis se v noci s pocitem, že po tobě něco leze? Někde jsem četla, že když si nastavíš budík na cca 1 hod. v noci, rozsvítíš a koukneš pod peřinu, že tam štěnice budou. Tak mrkni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 22:42

Nevím, jestli to jsou štenice, nicméně moje děti s tímhle chodily od ex v zimě a jen se to zhrošovalo. Zkusil jen vyprat povlečení a deky a matrace a nepomohlo. Nakonec musel zavolat deratizátora a nechat to tam vystříkat. Syna bych v té posteli spát nenechala, dokud to nezlikvidujete. Ex mi neřekl, co za brebery to bylo, ale na štenice jsem to taly odhadla..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 22:52

@Azeretereza ono jsou postipane jenom deti ani ja ani tatinek vubec nic. Uz jsem jim dala do postele pasticky na stenice tak jsem na rano zvedava. Poslala jsem foto broucka i na 3 deratizovaci firmy tak jsem i na jejich nazor zvedava

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 22:53
@Anonymní píše:
Nevím, jestli to jsou štenice, nicméně moje děti s tímhle chodily od ex v zimě a jen se to zhrošovalo. Zkusil jen vyprat povlečení a deky a matrace a nepomohlo. Nakonec musel zavolat deratizátora a nechat to tam vystříkat. Syna bych v té posteli spát nenechala, dokud to nezlikvidujete. Ex mi neřekl, co za brebery to bylo, ale na štenice jsem to taly odhadla..

Uz jsem posilala foto i na 3 firmy at mi reknou nazor a dala pasti pod matrace

• Citovat
  • Nahlásit
1593

Fotky nejsou zase tak ostrý, abych viděla, jestli to je blecha, nebo ne, ale zkus si vygooglit obrázek blechy a štěnice a podle toho sama urči, jestli je to ten stejný hmyzák. U psa poznáš, že má kožich plný blech, když mu rozhrneš chlupy a uvidíš tam bleší trus. Bývají často kolem ocasu, mezi lopatkama, za ušima :nevim:

Příspěvek upraven 12.05.21 v 22:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19

Blechy skáčou, tohle vypadá opravdu na štěnice. Jsou aktivní hlavně v noci, doporučuju se v noci podívat na spodní stranu matrace, drží se hlavně v ložnici, kde mají svého „hostitele“. A určitě si případně pozvat nějakou odbornou firmu na likvidaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
12.5.21 22:55

Odtahnete postel a podívejte se do ní pokud má úložný prostor, za ní i pod ní. U rodičů byl kamarád na návštěvě a on bydlí na ubytovně a nejspíš jim to tam přitáhl. Pokud tam uvidíme černé fleky (vajicka) jsou to stenice.
Zbavil se toho po 3 mesich. Stalo je to několik tisíc a ostudu v baráku protože pokud k vám přijede deratizer musí vzít i sousedy na patře :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
12.5.21 22:58

Podle fotky to na blechu nevypadá, spíš na štěnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 23:00

Můžeš toho brouka přinést do některé deratizační firmy a oni se na to podívají přes mikroskop a řeknou ti, jestli to je štěnice nebo ne. Fotka není moc dobrá, těžko říct. Když jsme je měli my, tak ten pán, co k nám přišel, si vzal v sáčku brouky, co jsme našli a díval se na to mikroskopem a bohužel, byly to štěnice.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 23:09
@Anonymní píše:
@Azeretereza ono jsou postipane jenom deti ani ja ani tatinek vubec nic. Uz jsem jim dala do postele pasticky na stenice tak jsem na rano zvedava. Poslala jsem foto broucka i na 3 deratizovaci firmy tak jsem i na jejich nazor zvedava

Moje děti taky byly poštípané jen oni, ex ani jeho přítelkyně ani kousanec. A při žádné pátrací akci taky nic moc nenašly, krom asi 3 „berušek“, jak to pojmenoval syn. Ale požraní byly strašně. Radím fakt nechat vystříkat, až ti odpoví..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 23:12
@Anonymní píše:
Moje děti taky byly poštípané jen oni, ex ani jeho přítelkyně ani kousanec. A při žádné pátrací akci taky nic moc nenašly, krom asi 3 „berušek“, jak to pojmenoval syn. Ale požraní byly strašně. Radím fakt nechat vystříkat, až ti odpoví..

Mam domluvenou firmu na pondeli

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat