Střelené koníčky

Anonymní
25.1.20 23:33

Střelené koníčky

Tohle je taková ta noční diskuze pro sovy pro zábavu :). Osobně žiju přes den život celkem úctyhodné občanky ;), ale po nocích, jak rodina usne, vrhám se na svůj podivínský koníček. Kreslím a píšu lehce ponurý fankomiks jednoho sedm let starého animáku, víceméně pro také tak podivínskou mládež napříč světem. Tak by mě takhle před půlnocí zajímalo, jaké jiné bizarní koníčky si chovají druzí - u čeho relaxujete, co je pro vás to slavné guilty pleasure? :).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.1.20 23:39

Píšu erotické povídky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 23:52
@Anonymní píše:
Píšu erotické povídky :lol:

Hezky! :D určitě máš víc čtenářů :D

• Nahlásit
  • Citovat
25.1.20 23:52

Nejradeji si naleju sklenku cerveneho, hraju na klavir a skrehotam - Hegerovou, muzikaly, lidovky, rockove balady, vsechno mozne ;) a treba si predstavuju, ze nekde musim predstavit hudbu me zeme, tak si zkousim, co bych tak zazpivala. Nebo hraju hymny ruznych statu a synek hada :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 00:27

Po večerech když rodina spí, dělám zásoby, hledám a sbírám informace abychom přežili „postapo“ ( jedno jakého rázu) :lol: :lol:…tak to můj bizarní koníček :lol: :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1209
26.1.20 00:50

Tak to já žádnej střelenej koníček nemám, všechno je to taková klasika. Snad jen tvorba všemožných seznamů, ale to je spíš nějaká porucha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama