Superprémiové granule pro psa , jaké?

212
9.1.16 21:01

Superprémiové granule pro psa , jaké?

Mohl by mi někdo, nejlépe z osobní zkušenosti poradit opravdu kvalitní granule pro psy? Plemena ( Bandog a Rotvajler )
Na ceně nezáleží!
 Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
9.1.16 21:09

Máme vymara a kupovali jsme Orijen regional red, odradila nás ale cena něco kolem 2000 za pytel, chovatelé Výmaru nám doporučili méně známé krmivo, které má nutricne stejně hodnoty jako Orijen, jmenuje se taste of wilde a stojí kolem 1300 a jsme naprosto spokojeni my i pes. Jestli máte fb, tak si najdete skupinu plemene vašeho psa a ostatní majitele van radi poradi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12429
9.1.16 21:09

Máme First Mate a jsem moc spokojená :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
212
9.1.16 21:11
@Bebepe píše:
Máme vymara a kupovali jsme Orijen regional red, odradila nás ale cena něco kolem 2000 za pytel, chovatelé Výmaru nám doporučili méně známé krmivo, které má nutricne stejně hodnoty jako Orijen, jmenuje se taste of wilde a stojí kolem 1300 a jsme naprosto spokojeni my i pes. Jestli máte fb, tak si najdete skupinu plemene vašeho psa a ostatní majitele van radi poradi.

FB nemam, nicmene zkusím prohledat internet. Děkuji za typ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
212
9.1.16 21:11

@Kaspinka dekuji take, mrknu i na tuto značku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
652
9.1.16 21:13

Za mě v první řadě nenechat se ovlivnit reklamou, žádné Pedigree, Eukanuba ani se mi nelíbí Royal Canin a pod. Nejvíce se mi složením líbí kanadské granule Orijen, je tam velký podíl masa a můj pesan se na krmeni vždy těšil, měl ho jako odměnu :-) bohužel mu začalo dělat problém zažívání, tak jsme museli změnit. Ale balení jsem mu dodávsla po troškách a moc mu chutnaly. Další věc - pokud máš čas a chceš jim dát do nejlepší, slyšela jsi o Barfu? Na začátku tě to může vyděsit, ale když si zvykneš a chytnes ty poměry do oka, nic to není :-)
Zajímám se o zdravou stravu dlouhodobě a pejsky nevyjímaje (ale jen samostudiem :-) ). Možná někdo nebude s mým názorem souhlasit, nikomu jeho volbu neberu, jen pro doplnění :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12429
9.1.16 21:14

@Bebepe máme hovawarta a když jsem hledala info, tak mi vet říkala, že tyhle by nedoporučovala, že spousta psů na ně má alergii. Proto jsme šli nakonec do First Mate.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2522
9.1.16 21:14

My máme teda mopslíka a krmili jsme do teď superprémiovkama Brit, ale přecházíme na Taste of wild, jak už radila @Bebepe ;) Skončili v nějakém celosvětovém žebříčku všech granulí mezi 50-ti nejlepšími ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
652
9.1.16 21:15

Bebepe - super, shodli jsme se nezávisle na sobě :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
380
9.1.16 21:17

My kupujeme N&D (Natural and Delicous). Mame zlateho retrivra a bigla, obe fenky. Pytel 15kg stoji podle prichute 1000-1250kc a teda kupujeme pro obe velikost pro stredni plemena (te vetsi se to blbe kousalo, pac ty velky byly uz fakt poradne granule). a jsme spokojeni my i fenky. neprdi, nemaji srajdu, maji peknou srst, zadne problemy. a to jsme zkouseli Pro Plan, Royal Canin, Calibru a Sam's Field. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12272
9.1.16 21:19

Kupujeme Orijen.

tady nějaké hodnocení. Je to přehledné

http://www.psikrmivoradce.cz/5-hvezd/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
9.1.16 21:22

First Mate, Taste of the Wild,… Orijen nebo Essential mají bílkovin asi zas až moc, ale někomu vyhovují taky. :nevim: Je teďka trend prosazovat ty masové a bylinkové a žádné obilí, ale vzhledem k zažívání šelem je to asi v pořádku. :think: Jen bych to nehnala do extrému BARFem, to už chce fakt velké znalosti výživy, každodenní pozornost a celoživotně to přizpůsobovat konkrétnímu jedinci, asi bych to osobně neriskovala. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1097
9.1.16 21:22
@Bebepe píše:
Máme vymara a kupovali jsme Orijen regional red, odradila nás ale cena něco kolem 2000 za pytel, chovatelé Výmaru nám doporučili méně známé krmivo, které má nutricne stejně hodnoty jako Orijen, jmenuje se taste of wilde a stojí kolem 1300 a jsme naprosto spokojeni my i pes. Jestli máte fb, tak si najdete skupinu plemene vašeho psa a ostatní majitele van radi poradi.

kUPUJEM UZ TAKE JEN TASTE OF WILDE. Nasla jsem je zde http://www.mujmazlik.cz/…-of-the-wild a jsem spokojena a pes take. Zdaji se mi po slozeni moc dobre. I kocky maji je radi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
212
9.1.16 21:30

@Evca.St Ano o Barfu, jsem si mela tu cest počíst, minimálně musim říct, ze mi utkvělou paměti, nicmene prave hledám i nejake suché granule, pokud by odpovídaly kvalitě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
212
9.1.16 21:32

Koukám, ze se celkem shodujete s tím Taste of Wild + Orijen - zkusím o nem neco zjistit. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný