Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahojky, potřebuji poradit se svatebními vývazky… máme hotové mašličky, budeme to mít i s myrtou (zelená větvička). Přemýšlím, jak to přišependlíme na šaty, prej je na to nějaký speciální špendlení
.. a taky jestli tam ta větvička bude držet
..
Na každé svatbě na které jsem byla to špendlili obyč špendlíkem ![]()
Normalni klasicky spendlik a sikovny ruce
neboj drzi o vzdycky.daji se koupit i spendliky s barevnou perlickou aby vse ladilo ![]()
Ja si kupovala brozovy mustjy, ale to proto, ze bych spendlik nemela jak propichnout a nemeli jsme vetvicky
ale u klasicky maslicky staci obyc spendlik a sikovnost s opatrnosti k tomu ![]()
Já jsem propíchávala obyč špendlíkem, jen měl perleťovou hlavičku a nikdo s tím neměl problém
. S jiným uchycením jsem se na svatbě snad ani nesetkala ![]()
Já jsem na svatbu taky dělala stužkový mašličky s myrtou a připíchla jsem to obyčejným špendlíkem s perleťovou hlavičkou. A aby to vypadalo hezky jako střed a svatebčany to nepíchalo, ohnula jsem špendlík kousek za hlavičkou do pravého úhlu
Snad mi rozumíš ![]()
Nejde to jinak nez spendlit?
mi to udelalo docela hnusne dirky v satech… a na nasi svatbe to manzelovi znicilo docela drahy oblek ![]()