Sylviane - hormonální antikoncepce

13.12.18 19:06

Sylviane - hormonální antikoncepce

Zdravím slečny, je tu některá z Vás, co užívá HA Sylviane?
Beru jí 4 rokem a nikdy nebyly potíže - ms krásná, přibírání na váze žádné, psychika v pořádku, žádné akné a sedla mi hned. Bohužel se mi ale poslední půl rok objevuje neustále silná migréna, která je nejhorší v době očekávání ms (a tedy posledních tabletek před vynecháním) až po samotnou. I když se jedná o HA s velmi NÍZKÝM obsahem hormonů, uvažuji, že s prášky seknu a budu se zkrátka chránit nehormonálně. Popřípadě dost uvažuji o nehormonálním tělísku, ale můj gynekolog se k tělískům otáčí zády a pro mě jakožto mladou holku (21 let) to moc nedoporučuje. Takže je to celé zapeklité. Máte taky takové potíže?

Příspěvek upraven 13.12.18 v 19:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.12.18 19:08
@Sanderas píše:
Zdravím slečny, je tu některá z Vás, co užívá HA Sylviane?
Beru jí 4 rokem a nikdy nebyly potíže - ms krásná, přibírání na váze žádné, psychika v pořádku, žádné akné a sedla mi hned. Bohužel se mi ale poslední půl rok objevuje neustále silná migréna, která je nejhorší v době očekávání ms (a tedy posledních tabletek před vynecháním) až po samotnou. I když se jedná o HA s velmi vysokým obsahem hormonů, uvažuji, že s prášky seknu a budu se zkrátka chránit nehormonálně. Popřípadě dost uvažuji o nehormonálním tělísku, ale můj gynekolog se k tělískům otáčí zády a pro mě jakožto mladou holku (21 let) to moc nedoporučuje. Takže je to celé zapeklité. Máte taky takové potíže?

PARDON, S VELMI NÍZKÝM OBSAHEM HORMONŮ!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.18 19:08

měla jsem ,vysadila a bez problémů, navíc cpát se takovým svinstvem, naštěstí jsem si to uvědomila brzo, že svému tělu škodit nechci. Po vysazení nevím, co to je migréna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.18 19:11

@pavla.souku Přemýšlím, že po načatém platíčku taky přestanu, ale dost se obávám, jak to budu mít s ms :think: a či mám posléze letět na gyndu mu své rozhodnutí s vysazením oznámit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.18 21:14

@Sanderas tam nic říkat nemusíš, oni doktoři do antiny nutí, protože je to zkrátka byznys.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 19:15

Začala jsem brát Sylviane a chci se zeptat jestli se vyplati platit za atikoncepci s velmi nizkym obsahem hormonu. Jake ma vyhody atd… jsem na tredni a nevim jestli chci platit 2400 za rok, tak jestli se nevyplati jit na levnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama