Syndrom z vysazení antidepresiv

1
14.10.26 12:21

Syndrom z vysazení

Ahojte.
Chci se zeptat, jestli někdo zažil syndrom z vysazení antidepresiv (elicea). Brala jsem je něco málo přes rok a rozhodla jsem je po domluvě s doktorem vysadit.
Vysazovala jsem postupně z 10mg, snižování bylo v pohodě, paradoxně mě bylo lépe, ale jakmile jsem to vysadila úplně, tak 3.den přišel docela silný syndrom z vysazení.
Konkrétně extrémní závratě hlavně ve stoje +cukání víčka a takové brneniv těle.
Už to trvá 4dny, tak mě zajímá jestli to někdo taky takhle prožíval, jak dlouho to trvalo?
Případně co vám pomohlo?
Psychicky se cítím dobře, ale to motání hlavy mě zabíjí :) :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.